Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İhale Duyuruları

-BİNA İNŞAAT, ONARIM... ARITMA TESİSİ YAPTIRILACAK - İstanbul İl Daimi Encümeni`nce, Çatalca Kabakça Köyü içme ve arıtma tesisi inşaatı işi, "ka

Resmi Gazete/24809BİNA İNŞAAT, ONARIM...

ARITMA TESİSİ YAPTIRILACAK - İstanbul İl Daimi Encümeni`nce, Çatalca Kabakça Köyü içme ve arıtma tesisi inşaatı işi, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 608 milyar lira, geçici teminatı ise 18 milyar liraolarak belirlendi. İhale, 25 Temmuz 2002 tarihinde saat 14.00`de Sultanahmet İl Daimiencümeni toplantı salonunda yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, İl Daimi Encümen Müdürlüğü`nden temin edilebilir.

ONARIM İŞİ YAPTIRILACAK - Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü`nce, "kapalı teklif usulü" ile Rektörlük büyük onarımı işi ihale edilecek. Keşif bedeli 200 milyar lira, geçici teminatı ise 6 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 19 Temmuz 2002 tarihinde saat 14.00`de Rektörlükte yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, Gaziantep Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı`ndan temin edilebilir. İhalede, (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

-İNŞAAT MALZEMESİ...

MUHTELİF DEMİR ALINACAK - TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü`nce (Eskişehir), 23 kalem lama, profil ve köşebent "kapalı zarf usulü fiyat teklifleri" alınmak suretiyle satın alınacak. İhale, 15 Temmuz 2002 tarihinde saat 14.00`de şirkette yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, Şirketin Satın Alma ve İkmal Dairesi Başkanlığı`ndan temin edilebilir. (A.A) (CNS-MAB) 11;43 08/07/02

-MAKİNE-ALET...

KALORİFER TESİSİ BAKIMI YAPTIRILACAK - Karayolları Genel Müdürlüğü1. Bölge Müdürlüğü`nce, Çamlıca, Gebze, İzmit, Adapazarı kavşağı Gümüşova bakım işletme merkezleri ile ücret toplama istasyonları kontrol binaları, Şube Merkezi lojmanları 17. Şu.be merkezinin kalorifer tesislerinin bakım ve onarımı ile işletmesi işi "kapalı teklif usulü" ile birim fiyatların her biri geçerli olmak üzere işin tümüne indirim vermek suretiyle ihale edilecek. Keşif bedeli 340 milyar lira, geçici teminatı ise 10.2 milyar liraolarak belirlendi. İhale, 25 Temmuz 2002 tarihinde saat 10.00`da müdürlükte yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, İstanbul Küçükyalı`da 1. Bölge Müdürlüğü Malzeme Şubesi Müdürlüğü`nden temin edilebilir.

-ELEKTRİK, ELEKTRONİK...

PROJE VE TESİS İŞİ YAPTIRILACAK - TEDAŞ Erzurum Elektrik Dağıtım Müessese Müdürlüğü`nce, "kapalı teklif usulü" ile Erzurum Pazaryolu DMN-İspir enerji nakil hattı proje ve tesis işi ihale edilecek. Şartnamesi mesai saatleri içinde bedeli mukabili müdürlükten teminedilebilir. Teklif mektupları ise 24 Temmuz 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadarTEDAŞ Erzurum Dağıtım Müessese Bölge Tesisleri Muhaberat Servisi`ne verilecek. (A.A) (CNS-MTN) 11;07 08/07/02

-MAKİNE-ALET...

KALDIRMA TERTİBATI ALINACAK - MKEK ELROKSAN Roket Sanayi ve Ticcaret Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü`nce, 1 adet varil kaldırma tertibatı satın alınacak. İhale, 23 Temmuz 2002 tarihinde saat 15.00`de komisyonda yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, bedeli mukabili, Elmadağ`da bulunan Genel Müdürlük Ticaret Servisi`nden temin edilebilir.

-BİNA İNŞAAT, ONARIM...

ADLİYE SARAYI ONARIMI YAPTIRILACAK - Malatya Valiliği`nce, MalatyaAdliye Sarayı onarım inşaatı işi, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 210 milyar lira, geçici teminatı ise 6.3 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 24 Temmuz 2002 tarihinde saat 15.00`de Malatya Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü`nde yapılacak. Şartnamesi, mesai saatleri içinde aynı yerden temin edilebilir. İhalede, (C) grubu mütehhitlik karnesi şartı aranacak.

FENER SATIN ALINACAK - Kıyı Emniyeti ve Kurtarma İşletmeleri GenelMüdürlüğü`nce, "kapalı zarfla" iç veya dış piyasadan teklif alınmak suretiyle, 2 adet racon cihazı ile 74 adet muhtelif sahil feneri satınalınacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, her kalem malzeme için ayrı bedel ödenerek müdürlükten temin edilebilir. Teklif mektupları ise 22 ve 26 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`ekadar aynı adresin Malzeme Dairesi Başkanlığı`na verilecek.

-HURDA...

STOK FAZLASI MALZEME SATILACAK - Makina ve Kimya Endüstrisi KurumuHURDASAN Hurda Sanayi İşletmeleri ve Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü`nce, İzmir Aliağa İşletme Müdürlüğü ile Türk Telekom A.Ş. Ümraniye Fabrika Müdürlüğü İstanbul kapalı depo ve açık sahalarında bulunan ihtiyaç fazlası hurda ve stok fazlası malzeme, "fiyatla teklif almak" suretiyle satılacak. Şartnamesi, mesai saatleri içinde müdürlükten temin edilebilir. İhale, 19 Temmuz 2002 tarihinde saat 14.00`de Ankara merkezde bulunan müdürlükte yapılacak.

-PROJE MÜHENDİSLİK...

MUHTELİF MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ YAPTIRILACAK - Karayolları Genel Müdürlüğü`nce, muhtelif illerde kamulaştırma mühendisliklik hizmetleri, kamulaştırma tespit ve işaretlenmesi ile jeodezi mühendislikleri hizmetleri, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Keşif bedelleri 45 milyar lira ile 349 milyar lira arasında değişen ihale, 13-14-15 ve 16 Ağustos 2002 tarihlerinde saat 10.00`da müdürlükte yapılacak. Şartnamesi bedeli mukabili, Genel Müdürlük Kamulaştırma Şubesi Müdürlüğü`nden temin edilebilir.

-ELEKTRİK, ELEKTRONİK...

TESİS VE TEVSİİ İŞLERİ YAPTIRILACAK - TEDAŞ Van Elektrik Dağıtım Müessese Müdürlüğü`nce, "kapalı teklif usulü" ile Başkale KÖK Albayrak elektrik dağıtım nakil hattı 260 milyar lira, Erciş TM-Muradiye elektrik nakil hattı ise 755 milyar lira keşif bedeli üzerinden ihale edilecek. Teklif mektupları, 29 Temmuz 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar TEDAŞ Van Elektrik Dağıtım Müessesesi`ne verilecek. Şartnamesi mesai saatleri içinde, her dosya için ayrı bedel ödenerek müdürlükten temin edilebilir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ihale-duyurulari_916.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!