Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İnşaat Sektörü Ankara'da Buluşuyor

Türkiye Müteahhitler Birliği, Uluslararası Müteahhitler Birliği ve DÜNYA İnşaat Dergisi'nin ortaklaşa düzenlediği "2003 Yılında İnşaat Sektöründe İ

Dünyaürkiye Müteahhitler Birliği, Uluslararası Müteahhitler Birliği ve DÜNYA İnşaat Dergisi'nin ortaklaşa düzenlediği "2003 Yılında İnşaat Sektöründe İç ve Dış Yatırım Olanakları" konulu zirve, yarın Ankara Hilton Oteli'nde yapılıyor. Zirveye, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Bayındırlık Bakanı Zeki Ergezen ve sektörün üst düzey isimleri katılacak.
İnşaat sektörü yeni dönemi ve yeni yatırım olanaklarını değerlendirmek için bir araya geliyor. Ankara Hilton Oteli'nde yarın yapılacak "2003 Yılında İnşaat Sektöründe İç ve Dış Yatırım Olanakları" konulu zirveye, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Bayındırlık Bakanı Zeki Ergezen ve sektörün üst düzey isimleri katılacak.

Sektörün önde gelen kuruluşları Türkiye Müteahhitler Birliği, Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB) ve DÜNYA İnşaat Dergisi'nin ortaklaşa düzenledikleri toplantı saat 14:00'te başlayacak. Borusan Makina'nın ana sponsorluğunu yaptığı, iki oturumdan oluşacak toplantının açılışını Bayındırlık ve İskan Bakanı Zeki Ergezen yapacak. "inşaat Sektöründe Yurtiçi İş-Yatırım Olanakları" nın tartışılacağı, TMB-UMB Başkanı Nihat Özdemir'in başkanlığında yapılacak olan birinci oturumda, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşar Vekili Sabri Erbakan, TOKi Başkan Vekili Erdoğan Bayraktar, Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürü Hasan Gül, Karayolları Genel Müdürü Hicabi Ece, TMB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erdal Eren yer alacak.

Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in açılışını yapacağı ikinci oturumun konusu ise "İnşaat Sektörünün Bölgesel Yatırım Olanakları". DÜNYA Gazetesi Genel Yönetmeni Osman S. Arolat'ın oturum başkanlığını yapacağı oturuma, Dış Ticaret Müsteşar Yardımcısı Ülker Güzel, Botaş Genel Müdür Yardımcısı Fuat Çelepçi, TEAŞ Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Akçay, TMMMB Başkanı Raşit Ünüvar, UMB Yönetim Kurulu üyesi Selim Bora katılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/insaat-sektoru-ankarada-bulusuyor_4850.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!