Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

"Isı Yalıtımı ile Yüzde 50 Tasarruf Mümkün"

Capatect, 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü’nde evlerimizde ısınma için harcadığımız enerjiyi yaklaşık %50 oranında azaltılabileceğine dikkat çekiyor.

yapı.com.tr
"Isı Yalıtımı ile Yüzde 50 Tasarruf Mümkün"

Uzmanlara göre son 50 yılın en sert geçecek kışının yaklaşıyor olması, yüksek doğal gaz fiyatları, 2017 yılına kadar alınması zorunlu Enerji Kimlik Belgesi ile önemi daha da artan yalıtımla tasarruf konusuna dikkat çekiyor.

Filli Boya tarafından üretilen Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, binaların ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra, Enerji Kimlik Belgesi hizmeti ve ücretsiz keşif hizmeti de sunuyor. Standart Beyaz EPS ısı yalıtım levhalarına göre %20 daha yüksek ısı yalıtım performansına sahip Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası ile binalarda yalıtım sağlanabiliyor.


Capatect Isı Yalıtım Sistemi, ısı yalıtım levhasından yapıştırıcısına, sıvasından son kat kaplama ve boya ürünlerine kadar birbirleri ile uyum içerisinde çalışan bir sistem olara, uygulamalarda 10 yıl ürün garantisi ve 2 yıl sigorta ayrıcalığıyla sunuluyor.

Ayrıca Filli Boya Capatect, yaptığı kampanya ile Capatect Isı Yalıtım Sistemi’ni kullanan mevcut binalara gerekli kriterleri karşıladığı takdirde Enerji Kimlik Belgeleri’ni ücretsiz olarak veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isi-yalitimi-ile-yuzde-50-tasarruf-mumkun_137757.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!