Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Grubu 46. Kuruluş Yılını Seramik Bayramı ile Kutluyor

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kaleterasit, RocaKale, Kaledekor, Kalekalıp, Kaleporselen gibi, kendi alanında öncü pek çok markayı barındıran

Kale Şirketler Grubu
Kale Grubu 46. Kuruluş Yılını Seramik Bayramı ile Kutluyor

anakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kaleterasit, RocaKale, Kaledekor, Kalekalıp, Kaleporselen gibi, kendi alanında öncü pek çok markayı barındıran Kale Grubu, 46. Kuruluş yıldönümünü gelenekselleşen Seramik Bayramı ile kutluyor.

46. yıl Seramik Bayramı, 26-27 Temmuz 2003 tarihlerinde, Kaleseramik Fabrikaları'nın kurulu bulunduğu Çanakkale'nin Çan ilçesinde gerçekleştiriliyor.Seramik Bayramı'na 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Bülent Arınç katılıyor. Seramik Bayramı'na ayrıca Devlet Bakanları Mehmet Aydın ile Kürşat Tüzmen, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun'la birlikte milletvekilleri, oda ve birlik başkanlarının, bölge valilerinin, askeri ve mülki erkanın katılması bekleniyor.

26 Temmuz günü maddi durumu iyi olmayan bölge çocuklarının sünnet törenleri ile başlayacak Seramik Bayramı çeşitli şenlikler ve konserlerle sürecek. Kutlamalar, 27 Temmuz'da yapılacak törenlerin ardından, bu yıl modernizasyonu ve tevsii yatırımları tamamlanan Kalebodur III. ve IV. Fabrikaları ile, Çanakkale Seramik IV. ve V. Trim ve Mozaik Fabrikaları'nın açılışı gerçekleştirilecek. Bu yıl Dr. İbrahim Bodur Müzesi Etkinlikleri'nde Seramik Sanatçısı Mustafa Tunçalp'ın "Selçuk, İznik Çinilerinin Kalebodur Granit Seramikleri ile Buluşması" başlıklı sergisi yer alıyor. Kutlamalar, futbol, voleybol, tenis ve mini golf müsabakaları ile akşam yemeği ile sona erecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-grubu-46-kurulus-yilini-seramik-bayrami-ile-kutluyor_5073.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!