Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Grubu Engin Yapı’yla Bağdat Caddesi’nin Nabzını Tutuyor

Kale Grubu’nun İstanbul Bayisi Engin Yapı’nın Bağdat Caddesi’nde yer alan yeni showroomu 24 Ekim Cumartesi günü Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Boyder, Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve Kale Grubu üst düzey yöneticilerinin katılımıyla hizmete açıldı.

yapi.com.tr
Kale Grubu Engin Yapı’yla Bağdat Caddesi’nin Nabzını Tutuyor

Kale Grubu’nun İstanbul Bayisi Engin Yapı’nın Bağdat Caddesi’nde yer alan yeni showroomu 24 Ekim Cumartesi günü Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Boyder, Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve Kale Grubu üst düzey yöneticilerinin katılımıyla hizmete açıldı.

Açılış konuşmasını yapan Engin Yapı’nın sahiplerinden Cemal Kır, 1990 yılında başladıkları ticaret hayatlarında yeni bir yatırımla yeni bir başlangıç yapmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını iletti. Kır “Kale Ailesi’ne katıldığımız 1997 yılından bu yana Kale Grubu’nun 50 yılı aşan bilgi birikimini, yenilikçi hizmet anlayışı ve gelecek vizyonunu içtenlikle benimseyerek bugüne kadar İstanbul’lulara hizmet verme gayreti içinde olduk. Bugün açılışını yaptığımız mağazamızda da bu ilkelere bağlı kalarak, hizmetlerimizi yenileyerek çalışmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızda bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Değerli Kale Grubuna en içten teşekkürlerimizi sunarız.’’ dedi.

Daha sonra söz alan Kale Grubu Şirketleri Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Kale Grubu olarak yapı sektöründe ürün, çözüm ve hizmetlerin, tasarım ve iletişimindeki bütünsel yaklaşım ile hem Türkiye’de hem de dünyada sayılı markalardan biri haline gelmek üzere ciddi adımlar atmakta olduklarını belirterek müşteriyi daha iyi anlamak üzere, farklı müşteri segmentlerine birden farklı marka ve satış kanalı ile farklılaştırılmış ürün ve hizmeti götürme gayreti içinde olduklarını söyledi. Okyay “Bu dönüşümün başarısı için satış kanallarımızın, yani bayilerimizin de bizim dönüşüm sürecimiz ile uyumlu olması kaçınılmazdır. Bu amaçla bayilerimiz de tüm işletme süreçlerinde iyileştirme ve dönüşüme gittiğini görmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Engin Yapı’nın Bağdat Caddesi gibi beklentilerin yüksek olduğu bir semtte Kale Grubu’nu en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancım tamdır. Kendilerini içtenlikle kutluyor, yeni mağazanın bereketli ve bol kazançlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk de, 50 yıllık bir firma olarak Kale Grubu’nu başarılarında dolayı tebrik ederek bugün açmış olduğu mağazası ile tasarım alanında kendini kanıtlamış bir firma olduğunu gözler önüne serdiğini belirtti. Kadıköy’ün güzide semtine yakışır nitelikte bir mağaza hazırladıklarında dolayı Engin Yapıyı tebrik ederek mağazanın hayırlı olmasını diledi. 

İstanbul’da üçüncü mağazasını açan Engin Yapı, Bağdat Caddesi üzerinde yer alan yeni showroomunda 400 metrekarelik bir alanda hizmet verecek. Mağazasında Kale Grubu’nun öncü markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale, Kalekim, Kalecolor, Kaleterasit, Kaledekor, KalePlus ve Carena ürünlerinin satışını gerçekleştirecek olan Engin Yapı, seramik kaplama malzemeleri, yapı kimyasalları ile seramik sağlık gereçlerinden, armatür, boya, küvet, banyo ve mutfak mobilyasına kadar paket çözümler sunmayı hedefliyor.

12 yıl önce kurulan, Cemal Kır ile Bülent Kır ortaklığında yürütülen Engin Yapı’nın Ataşehir, Çekmeköy ve Bağdat Caddesi olmak üzere İstanbul’da üç mağazası bulunuyor.  Yeni showroomunda 25 kişilik personelin görev aldığı Engin Yapı mimar kadrosu ile 3 boyutlu çizim desteği veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-grubu-engin-yapiyla-bagdat-caddesinin-nabzini-tutuyor_73836.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!