Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kale Kilit 'Kale Özgür Evler' ile Konut Sektöründe

Kale Özgür Evler, 33 bin m2 brüt inşaat alanı üzerine 2 blok 136 daireden oluşuyor. Kale Kilit ve Kale Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Sema Gürün, 20 milyon TL inşaat yatırım bedeli ile hayata geçen Kale Özgür Evler’in, Kale Kilit markasının güvenlik konusundaki deneyimini ve gücünü yansıtarak, güvenli, kaliteli, ferah, konforlu ve yeşil bir yaşam

yapi.com.tr
Kale Kilit 'Kale Özgür Evler' ile Konut Sektöründe

Kale Kilit, kale markası gücü ve güvenini Kale Özgür Evler projesiyle konut sektörüne taşıyor. Kale Kilit ve Kale Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Sema Gürün, Kale Kilit ve Kale Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Çizer, Kale Kilit ve Kale Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Güner Acar, Kale Yapı Genel Müdür Yardımcısı Alp Gürün ve Kale Yapı İnşaat Müdürü İhsan Akyüz ve Kale Yapı Emlak Portföy Yöneticisi Oğuz Avkan 7 Aralık Pazartesi günü düzenlenen toplantıda İstanbul Beylikdüzü’nde inşası tamamlanan Kale Özgür Evleri tanıttı.

Toplantıda konuşan Kale Kilit ve Kale Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Sema Gürün, uzun yıllardır inşaat ve işletmesi gerçekleştirilen fabrika, iş merkezleri, alışveriş merkezi, okul ve hastane yapımı  ile inşaat sektörünü yakından tanıyan Kale Kilit Grubu’nun Kale Özgür Evler ile konut sektörüne adım attığını söyledi. Gürün, önümüzdeki dönemde İstanbul’da Topkapı, Güzelce, Beylikdüzü, Çobançeşme ve Avcılar’da bulunan Kale Kilit Grubu’na ait arazilerde rezidans, konut ve alışveriş amaçlı projeleri hayata geçirmeyi planladıkları belirtti.

“Kale Özgür Evler için 20 milyon TL yatırım yaptık”

Sema Gürün, “Kale Kilit Grubu’nun ilk konut projesi olan Kale Özgür Evler’i, maket üzerinden değil tamamlanmış yerleşime hazır olarak satışa çıkararak, krize rağmen hareketliliğini koruyan konut sektöründe yeni bir anlayışı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” dedi. Gürün, 20 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçen Kale Özgür Evler’in, Kale Kilit markasının güvenlik konusundaki deneyimini ve gücünü yansıtacağını söyledi ve konuşmasına şöyle devam etti:

“Kale Kilit markası ile Türkiye’de iki evden birinde yer alarak kilit sektöründe liderliğimizi 56 yıldır sürdürüyoruz. Güvenlik ve konfor anlayışımızı Kale Özgür Evler ile konut sektörüne taşıyoruz. Kale Özgür Evler,  içte ve dışta sağladığı güvenlik ile diğer konut projelerinden farklılaşacak. Kale Özgür Evler’de grubumuzun diğer ürünleri olan Kale Çelik Kapı, Kale Kilit ve Kale Yangın Kapıları kullandık. Son teknolojiden yararlanan kameralı güvenlik sistemleri, haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren özel güvenlik görevlileri, kontrollü site girişi,  otomatik yangın söndürme sistemi, boydan boya cam ve ahşap kaplı cephe sistemleri ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile  Kale Özgür Evler, güvenli ve konforlu şehir hayatının kapılarını aralayacak.”

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-kilit-kale-ozgur-evler-ile-konut-sektorunde_74818.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!