Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kalekim, Usta Kulübü Seminerleri ile 15 Bin Usta Eğitti

Kale Grubu’nun yapı kimyasalları sektöründeki markası Kalekim, 'Usta Kulübü' kapsamında düzenlediği seminerlere bu yıl da devam ediyor. Toplam 30 ilde yapılan seminerler sayesinde 15 binin üzerinde usta eğitim aldı.

yapi.com.tr
6 Kalekim, Usta Kulübü Seminerleri ile 15 Bin Usta Eğitti

Kale Grubu’nun yapı kimyasalları sektöründeki markası Kalekim, 'Usta Kulübü' kapsamında düzenlediği seminerlere bu yıl da devam ediyor. Toplam 30 ilde yapılan seminerler sayesinde 15 binin üzerinde usta eğitim aldı.

Kalekim, sektörün kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak ve ustaların sürekli mesleki bilgi ve gelişimini sağlamak amacıyla kurduğu Usta Kulübü kapsamında, her yıl Diyarbakır’dan Çorum’a, Adana’dan Erzurum’a ve Malatya’dan Sakarya’ya kadar Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği seminerlerle sektöre katkıda bulunmaya devam ediyor. Bu yıl toplam 30 ilde seminer düzenleyen Kalekim, 15 bin ustaya ulaştı.

Seminerde yöneticiler ustalara Kalekim’in yenilenen ambalajlarının detaylarını, yeni ürünlerini, su ve ısı izolasyon ürünlerini, seramik karolar ve derz dolgu standartlarını ve seramik profillerini anlatıyor. Bunun yanı sıra, Usta Kulübü faaliyetleri ile ilgili bilgiler aktarılıyor. Ayrıca, katılım gösteren tüm ustalara, tulum, şapka ve t-shirt ile kullanılan ürünlerin doğru miktarda su ile karıştırılması için Kalekim Usta Kulübü su ölçüm kovası hediye ediliyor.

Temelleri 1973'te atıldı

Türkiye’nin ilk usta kulübünün temellerini 1973 yılında atan Kalekim, 2001 yılında bir kulüp haline getirdiği Kalekim Usta Kulübü ile ustaların yaptığı işin önemini ortaya çıkarmayı, eğitim ve seminerlerle mesleki bilgi ve becerilerinin artmasını sağlamayı amaçlıyor. Bunun yanı sıra ustaları yenilikler hakkında bilgilendirerek,  son kullanıcıların seramik, boya, sıva, mantolama ve su izolasyonu işlerinde Usta Kulübü üyelerini tercih etmelerini sağlıyor. Kalekim Usta Kulübü’ne kayıtlı 47 bin usta, 'Ferdi Kaza Sigortası'yla Kalekim’in güvencesi altında çalışıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kalekim-usta-kulubu-seminerleri-ile-15-bin-usta-egitti_89697.html

Read Comment Section
6 Yorum Yorum Yaz
  • kayseri'de ne zaman seminer olacak? 2013 seminerleri ne zamansa mesaj atılmasını isteriz YANITLA
  • MUĞLASEMİNERNE ZAMAN NASILİLETİŞİMKURA CAZ YANITLA
  • kuponlarım var ama katalok veya bir bilgi alamıyorum. bu kuponları ne yapacağız. seminer dahi görmedim. lütfen ilgilenin. mehmet ali oğuz mardin, dargeçit tel: 05413913813 YANITLA
  • kayseride ne zaman seminer var? siteden bulamıyorum saygılar, kolay gelsin YANITLA
  • kalekim denince akla yapıştırıcı gelir YANITLA
6 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor.  1  |  2  |  DEVAMI
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!