Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

KARDEMİR'e 'Mükemmellikte Yenilik' Belgesi

Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ. Genel Müdürü Fadıl Demirel, ''Son yıllarda yapılan çalışmalarımızın sonunda fabrikamıza 'Mükemmellikte Yenilik' belgesi verildi'' dedi.

yapi.com.tr / AA
KARDEMİR'e 'Mükemmellikte Yenilik' Belgesi

Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ Genel Müdürü Fadıl Demirel, ''Son yıllarda yapılan çalışmalarımızın sonunda fabrikamıza 'Mükemmellikte Yenilik' belgesi verildi'' dedi. Demirel, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) tarafından düzenlenen Ulusal Kalite Ödülü kapsamında fabrikalarında da 'Mükemmellikte Yenilik' belgesi verildiğini söyledi.
Fabrikalarının çok büyük değişimler olumlu değişimler yaşadığını ve önemli yatırımların yapıldığını anlatan Demirel, şöyle dedi:
    
''Özellikle son yıllarda fabrikamızda çok önemli yatırımlar yaptık. Önümüze 3 milyon ton üretim hedefi koyduk. Bizim gibi şirketler cirolarının yüzde 10'nunu her yıl yenilemeye ve modernizasyona aktarmadığı sürece zaman içinde 'ölmeye' mahkumdur. Fabrikada bu nedenle kapasiteyi arttırmanın teorilerini hep geliştirdim. Bu inanç içerisinde hareket ettik ve çağdaş fabrika konumuna gelmeye başladık. Çalışanlarımızı belli bir standarda çıkardık. 3 milyon ton üretim için bütün yatırımlarımız devam ediyor. Fabrikada bir takım yönetsel düzeltmelerde yapıyoruz. Bu paralelde Toplam Kalite Yönetim Felsefesini fabrikada ve tesislerimizde uygulanmasına yönelik bir adım attık. Tabi ki fabrikamızı, çalışanlarımızı, yöneticilerimize ve kısacası tüm paydaşlarımızı bu kaliteye odaklayarak ciddi bir çaba sarf ettik. Son yıllarda yapılan çalışmalarımızın sonunda fabrikamıza 'Mükemmellikte Yenilik' belgesi verildi. Bu başarı tüm çalışanlarımızla elde edilmiş bir başarıdır. Önümüzdeki yıllarda fabrikamızda çok daha güzel değişimler yaşanacak.''

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/kardemire-mukemmellikte-yenilik-belgesi_89932.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!