Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Karşıyaka'da Depreme Karşı İş Birliği

İzmir Karşıyaka’da deprem sonrasında ortaya çıkan bilgi kirliliğini önlemek ve vatandaşların doğru hizmet alması için belediye ile apartman ve site yöneticileri iş birliğine gidiyor.

yapi.com.tr
Karşıyaka'da Depreme Karşı İş Birliği

Karşıyaka Belediyesi’nce, deprem sonrasında ortaya çıkan bilgi kirliliği ile birlikte vatandaşların doğru adımı atması, doğru kurumlardan hizmet alması için apartman ve site yöneticilerine eğitim verilecek.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre; eğitimde deprem mevzuatı, riskli yapılar, imar, inşaat gibi konulara öncelik verilecek. Eğitimin ardından oluşturulacak bölgesel WhatsApp grupları sayesinde apartmanlar ile belediye arasındaki iletişim daha hızlı sağlanacak.

Söz konusu eğitim ile apartman yöneticilerinin yerel yönetim sisteminin etkili bir parçası haline getirilmesi ve çözüm odaklı çalışması hedefleniyor.

Projeye ilişkin konuşan Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, “Karşıyaka’daki apartman yöneticileriyle ilgilenecek bir birim kuruyoruz. Bu birim, yöneticileri her konuda asiste edecek, yöneticilerin her türlü sorunuyla ilgilenecek. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı olacak bu birim ile en büyük amacımız apartman yöneticilerimizden sağlıklı ve hızlı geri bildirim almak. Karşıyaka’da meydana gelen sorunlardan hemen haberdar olmayı ve en hızlı şekilde çözmeyi hedefliyoruz.” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/karsiyakada-depreme-karsi-is-birligi_183078.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!