Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Kerim Çelik'e Kalite Ödülü

Kerim Çelik'e Uluslararası Teknoloji ve Kalite Ödülü

Borusan bünyesinde yer alan Kerim Çelik, teknoloji ve kalite alanında başarısını uluslararası ölçekte belgeledi. Kerim Çelik, 110 ülkeden 14 b

Dünyab>Borusan bünyesinde yer alan Kerim Çelik, teknoloji ve kalite alanında başarısını uluslararası ölçekte belgeledi.
Kerim Çelik, 110 ülkeden 14 bin üyeli Trade Leaders' Club'un kurucusu olan, tanınmış uluslararası yayınevi Editorial Ofice'in 24 yıldır verdiği " Uluslararası Teknoloji ve Kalite - Yeni Milenyum Ödülü"nü 10 Mart 2003'te Cenevre'de alacak. Borusan Yassı Çelik İcra Komitesi Üyesi Selamet Taktaş, teknoloji ve kalite konusunun kendileri için en öncelikli konu olduğunu söyledi ve şöyle konuştu:
"Biz teknolojiye de, kaliteye de, salt bir imaj, bir prestij meselesi olarak bakmıyoruz. Kerim Çelik olarak biz, teknoloji ve kalite açısından üstünlüğü, ürünlerimizin müşteri ihtiyaçlarını tam şekilde karşılaması, yalnızca bugünün değil, yarının gereklerine de cevap vermesinde bir zorunluluk olarak algılıyoruz. Bu anlayışımızın uluslararası ölçekte tanınması ve değerlendirilmesi nedeniyle çok mutluyuz."

Uluslararası Teknoloji ve Kalite - Yeni Milenyum Ödülü her yıl teknoloji ve kalite standartlarının yanı sıra iş süreçlerini de sürekli olarak geliştirmeye öncelik veren, böylece sunduğu ürün ve hizmetleri mükemmelleştirme yönünde önemli adımlar atan şirketlere veriliyor. Ödülü kazanan kuruluşlar seçkin bir şirketler topluluğu ağına katılma, ürün ve hizmetlerini daha etkin bir şekilde tanıtma olanağını elde ediyorlar. Bu nedenle Uluslararası Teknoloji ve Kalite - Yeni Milenyum Ödülü, çok verimli bir iş geliştirme ve pazarlama aracı olarak kabul ediliyor.

Her yıl düzenlenen ödül töreni ise uluslararası iş çevrelerinin önemli bir buluşma noktası işlevini görüyor. Bu yıl 10 Mart'ta Cenevre'de Hotel Inter-Continental Genéve'de gerçekleştirilecek törene 30 ülkeden 150 seçkin üst düzey yönetici, uluslararası kordiplomatik ve yerel ekonomi ve kültür dünyasının temsilcileri katılacak. İsviçre ulusal radyo ve televizyon kuruluşları tarafından izlenecek olan tören, kuruluşlar tarafından yeni ticari ve profesyonel bağlantılar kurma ve kurumsal tanıtım yapma açısından çok önemli bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

1960 yılında kurulan Kerim Çelik, 1977 yılında ise Çelik Servis Merkezi'ni faaliyete geçirdi. Böylece Kerim Çelik dünya standartlarında çelik servis hizmetlerinin Türkiye'deki ilk uygulayıcısı oldu. Türkiye'nin önde gelen sanayi gruplarından Borusan Holding'in Yassı Çelik Grubundaki şirketlerden biri olan Kerim Çelik yaklaşık 16 farklı sektörde çok sayıda orta ve küçük ölçekli sanayici firmaya hizmet veriyor. Hizmet verilen sektörler beyaz eşya yan sanayi, otomotiv yan sanayi, boru-profil, inşaat ve yan sanayi, makina ve yedek parça, radyatör, elektrik ekipmanları ve aydınlatma, kilit, ısıtma ve havalandırma, conta, kablo-taşıma sistemleri, mobilya aksesuarı üreticileri olarak sıralanıyor.

Kerim Çelik'in soğuk haddelenmiş sac, sıcak daldırma galvanizli sac, elektrogalvaniz sac, asitlenmiş sıcak sac, boyalı sac, full hard ve silisli sac ürünlerinde hizmet veriyor. Ayrıca tamamlayıcı ürün olan alçı levha profili imalatı da gerçekleştiren Kerim Çelik, isteyen müşterilere fason işlem yaptırma imkanı sağlıyor. Kerim Çelik, 1995 yılında uluslararası BVQI Firmasınca ISO 9002 kalite sistem sertifikası aldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kerim-celike-uluslararasi-teknoloji-ve-kalite-odulu_3217.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!