Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Keten İnşaat EBA'da Türkiye'yi Temsil Ediyor

Keten İnşaat AŞ, 2012 Avrupa İş Ödülleri 'European Business Awards'da (EBA) kazanmış olduğu başarıyı, şimdi de Avrupa’nın en saygın ödülleri arasındaki EBA Uluslararası Şampiyonluğu ile perçinlemeye hazırlanıyor.

yapi.com.tr
Keten İnşaat EBA'da Türkiye'yi Temsil Ediyor

Keten İnşaat AŞ, geçtiğimiz yıl EBA'da  ticarî başarı, inovasyon ve iş etiği kategorilerinde ulusal şampiyon olarak Ruban d’Honneur’a (Onur Kurdelesi) değer bulunmuştu. Bu başarısını uluslararası arenada da sürdürmek isteyen Keten İnşaat AŞ, 31 ülkeden 526 ulusal şampiyon ile EBA Uluslararası Şampiyonluğu’nda Türkiye'yi temsil ediyor. Avrupa’nın en saygın ödüllerinde 'Uluslararası Şampiyonluk' için yarışmanın ve Türkiye'yi temsil ediyor olmanın heyecan ve gururunu yaşadıklarını kaydeden Keten İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, Türkiye'den bir firmanın ödülü kazanmasının her şeyden önce ülkenin yurtdışında tanıtımı için de önemli bir katkı sağlayacağını vurguladı.

FerhatFerhat Ketenhttp://www.businessawardseurope.com/vote/detail/turkey/7171 linkinden sisteme kayıt olarak verilecek her oyun, Keten İnşaat AŞ’yi ödüle bir adım daha yaklaştıracağını söyleyen Keten, "Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti, uzun vadeli tedarikçi ilişkileri, müşterilerimize sunduğumuz yatırım fırsatlarıyla gayrimenkul sektöründe kendimize özel ve prestijli bir konum yarattık. Bütün bunlar sonucunda, bize destek verenlerin değerli katılımlarıyla birlikte Avrupa’nın en saygın ödülleri arasında yer alan EBA Uluslararası Şampiyonluğu’nda da Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek, bu ödülü ülkemize getireceğimize inanıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

İş dünyasında başarı, yenilik ve etik değerlerin gelişmesini desteklemek amacıyla 2007 yılından beri verilmekte olan Avrupa İş Ödülleri (EBA)’ne, 2011 yılında 30 ülkeden 15 binden fazla kuruluş katıldı. Geçen yılın katılımcıları 1 trilyon ciro ve 2.7 milyon kişilik istihdamı temsil etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/keten-insaat-ebada-turkiyeyi-temsil-ediyor_113975.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!