Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kinesis’ten Comsat’a İletişim Çağına Yaraşır Bir Ofis

Kinesis, Comsat Türkiye’nin İstanbul Göztepe semtindeki yeni ofisinin dekorasyonunu bir ayda tamamlayarak işlevsel ve çağdaş bir mekan yarattı.

yapitr.com
Kinesis’ten Comsat’a İletişim Çağına Yaraşır Bir Ofis

b>Kinesis, Comsat Türkiye’nin İstanbul Göztepe semtindeki yeni ofisinin dekorasyonunu bir ayda tamamlayarak işlevsel ve çağdaş bir mekan yarattı.

İnşaat ve dekorasyon alanında 10 yıldır hizmet veren Kinesis, başarılı projelerine bir yenisini daha ekledi. İletişim hizmetleri sunan ünlü Amerikan firması Comsat’ın Türkiye ofisini dekore eden Kinesis, altyapıdan ince işlere kadar, komple bir projeye imza attı. İstanbul’un Göztepe semtinde bulunan 7 katlı bir binanın 6 katını kiralayan Comsat Türkiye’nin dekorasyon projesi, yalnızca 1 ay sürdü.

Comsat İletişim Hizmetleri Genel Müdür Asistanı ve Lojistik Sorumlusu Zeynep Yaman, projeyle ilgili olarak şunları söyledi: “Kinesis, Şubat ayında taşındığımız yeni ofisimizin ve hub istasyonumuzun inşaat ve dekorasyon işlerini, değişken ihtiyaçlarımıza uygun bir biçimde, yaratıcı ve esnek çözümler sunarak süratle gerçekleştirdi. Güvenilir bir iş ortağı kazanmış olmaktan mutluyuz.”

Kinesis Genel Müdürü ve Mimar Orhan Bayrak ise Comsat projesi hakkında, mevcut mobilyaların onarılarak yeni ofis konseptine uyarlandığını, elektrik ve mekanik altyapı çalışması ile dekorasyon işlerinin aynı anda ve koordineli bir şekilde yürütüldüğünü, dolayısıyla zamanlamada herhangi bir problem yaşanmadığını belirtti.

Comsat projesinde, farklı işlevlere sahip mekanlarda, söz konusu işleve uygun yer kaplamaları kullanıldı. Buna göre, ofis katlarında halı, mutfak ve WC gibi ıslak hacimlerde seramik, resepsiyon bölümünde ise parke tercih edildi. Çok hassas cihazların bulunduğu sistem odalarında ise güneş ışığının verebileceği zararlar göz önünde bulundurularak izolasyon amaçlı bir kaplama yapıldı. Bayrak, tüm malzemelerin seçiminde kalite ve maliyet konularına büyük önem verdiklerini ve yaşayan bir ofis yaratmaya özen gösterdiklerini ifade etti.

"www.kinesis.com.tr"
Zengin yerleşimler için modern ve fonksiyonel ürün yelpazesine sahip olan Kinesis, inşaat halinde devraldığı projelere de anahtar teslimi ofis çözümleri sunuyor. Kinesis kurulduğu günden bu yana İspanyol Actiu firmasının Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri distribütörlüğünü yapıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kinesisten-comsata-iletisim-cagina-yarasir-bir-ofis_3729.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!