Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kiralanan Daireye Sigorta

Ağaoğlu'nun 2000'li yılların başından itibaren hayata geçirdiği 'My' konsepti altındaki markalı konut projelerindeki ikinci el satılık ve kiralık dairelerin satışını özel bir anlaşmayla üstlenen RE/MAX ABC, nitelikli konutta ikinci el pazarının büyümesinde önemli rol oynarken, bir yandan da farklılık yaratarak sadık müşteri kitlesi oluşturmaya

Hürriyet Gazetesi
Kiralanan Daireye Sigorta

Ağaoğlu'nun 2000'li yılların başından itibaren hayata geçirdiği 'My' konsepti altındaki markalı konut projelerindeki ikinci el satılık ve kiralık dairelerin satışını özel bir anlaşmayla üstlenen RE/MAX ABC, nitelikli konutta ikinci el pazarının büyümesinde önemli rol oynarken, bir yandan da farklılık yaratarak sadık müşteri kitlesi oluşturmaya çalışıyor.

Emlakçılar da yaptıkları işlere yenilik katmaya başladı. Markalı konut projelerinde ikinci dönemini başlatan RE/MAX ABC'nin brokeri Selami Arpacı, "Ağaoğlu projeleri ile, birinci elde sağlanan o güveni biz de ikinci ele taşımak istedik. Zaman zaman tüketici güveni için farklı kampanyalara imza atıyoruz. Bir Ağaoğlu projesi olan Eltes Güneşi'nde daire kiralayan müşterilerimizin tuttuğu evin eşya sigortasını üstleniyoruz" diye konuştu.

Müşteriler bize emanet

Selami Arpacı, RE/MAX ABC'den hizmet alan her müşterinin ömür boyu danışmanlık aldığını da vurgularken, "Gayrimenkulle ilgili çözümlenmesi istenilen her soru ücretsiz olarak danışmanlar tarafından araştırılıp çözümlendirilmeye çalışılıyor. Ekibimiz, hizmette sınır tanımıyor. Ağaoğlu İnşaat'ın 8 projesinde de ikinci elde tek yetkili olabilmenin sorumluluk isteyen bir seçim olduğunu ve Ağaoğlu'nun profesyonelliğinin firmamızı profesyonelliğe taşıdığının bilincindeyiz" dedi.

"Müşterilerimize Ağaoğlu emaneti olarak bakıyoruz" diyen Arpacı, Eltes Güneşi'ndeki kampanyayı şöyle açıkladı:

Farklılık yaratmak şart

Eltes Güneşi'nden ev almış bir müşteri bizim için her zaman çok değerli. Birinci elde yaptıkları yatırımın değerinin uzantısını 2. elde de kazandığını görmek hem bizi hem Ağaoğlu'nu hem de müşteriyi memnun ediyor. Doğru bir yatırım nasıl olmalı'dan tutun da problemsiz kiracı ev sahibi ilişkisinin gerekliliğine kadar yatırımcılara yön gösteriyoruz.

Anadolu yakasında, proje ofisleriyle birlikte 11 ofise ulaştık. Bu başarıyı yakalamak kolay değil. Bunun için sürekli farklılık aratmanız, tüketicinin gözünde güven telkin etmeniz önemli. Aranan ve tercih edilen bir şirketin en önemli başarısı, müşterilere verdiği kaliteli hizmetin sürekliliğidir. Biz de yenilikler peşinde koşuyoruz. Hatta kendimizle yarışıyoruz.

Eltes Güneşi projesinden ev kiralayan veya satın alan müşterilere 1 yıl boyunca devam edecek eşya sigortası hediye ettiklerini, bunun yangın gibi riskleri de kapsadığını aktaran Selami Arpacı, "Üstelik bu kampanya, her türlü sosyal ve sportif olanaklarla yaşamın devam ettiği bir sitede gerçekleşiyor" dedi.

Kurduğu sistemle ABD'den ödül aldı

Selami Arpacı, RE/MAX zinciri içinde 7 yıldır yer alıyor. 'My' konsepti altındaki markalı konut projelerinde ikinci el satılık ve kiralık dairelerin satışını özel bir anlaşmayla üstlenen RE/MAX ABC'nin brokeri Arpacı, henüz 18 yaşındayken Fenerbahçe'de açtığı ofisle başladığı emlakçılığı Bağdat Caddesi ve çevresinde sürdürmüş.

Arpacı, daha sonra RE/MAX ile anlaşarak ilk RE/MAX ABC ofisini açmış. RE/MAX ABC ile ilk olarak 2000 yılında Ağaoğlu'nun My City projesindeki ikinci el satılık ve kiralıklar için anlaşma yapan Arpacı, 2001 yılında yine Ağaoğlu'nun My Village projesinde satışların hızlı ilerlemesinden destek alarak Ümraniye, Dudullu, Reşadiye ve Batı Ataşhir'de franchise ofisler açtı.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/kiralanan-daireye-sigorta_62304.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!