Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Knauf Kuru Yapı Sismik Rehberi

Knauf, deprem anında yapıları daha güvenli alanlar haline getirebilmek adına Kuru Yapı Sismik Rehberi'ni hazırladı.

yapi.com.tr
Knauf Kuru Yapı Sismik Rehberi

Knauf, yapı malzemeleri sektöründe yer almanın verdiği sorumluluk bilinciyle çalışmalarına devam ediyor:

"Şubat ayı, ülkemizi derinden sarsan büyük felaketin yıl dönümüydü. Bu acı olayın üzerinden geçen zaman, kaybettiğimiz sevdiklerimizi, yaşadığımız zorlukları ve dayanışma ruhumuzu hatırlamak için bir fırsattı. Bugün, o güçlü dayanışma ruhunu bir kez daha canlandırmak ve birbirimize destek olmaya devam etmek için buradayız.

Her birimiz bir yapının içinde yaşıyor, çalışıyor veya eğitim görüyoruz. Kayıplarımızı anarken, yapı malzemeleri sektöründe üretici, karar verici ve/veya uygulayıcı olarak faaliyette bulunan her birimize çok fazla sorumluluk düşüyor.

Knauf olarak, bu sorumluluktan yola çıkarak; yapı malzemeleri sektöründe bu konuda öncü olmak, toplumsal bilinç düzeyini artırmak, yapısal olmayan elemanların önemine dikkat çekmek ve kuru yapı sistemlerinin doğru tasarlanması için öneriler sunarak deprem anında yapıları daha güvenli alanlar haline getirebilmek adına “Knauf Kuru Yapı Sismik Rehberi”ni hazırladık. Kuru yapı duvar sistemlerinin depremde sağladığı avantajlar, bu konudaki yönetmelikler ve sismik uygulamaların önemine dair özenle hazırlanan bu dokümanın hepimize rehberlik etmesini umuyoruz.

Kaybettiğimiz hayatları asla unutmayacağız. Onların anısını yaşatmak, geride kalan tüm insanlar için güvenli bir gelecek inşa etmek ve toplumumuzu deprem konusunda daha bilinçli hale getirmek için Knauf ailesi olarak bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."

http://www.yapi.com.tr/haberler/knauf-kuru-yapi-sismik-rehberi_202024.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!