Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Knauf’un yeni yüzü: Bayi Showroomları

Knauf’un geniş performans ve sistem çözümlerini sektör profesyonelleri ile buluşturmak için tasarladığı bayi showroomları; mimarlar, uygulamacılar, taşeronlar ve hatta sektöre adım atmaya hazırlanan öğrenciler için yepyeni bir platform oluşturuyor.

yapi.com.tr
Knauf’un yeni yüzü: Bayi Showroomları

Alçı bazlı yapı malzemelerinde geniş performans çözümlerine sahip Knauf, ürün ve sistemlerini yenilikçi yollarla sunmaya devam ediyor. Bayileri içinde showroom konseptini hayata geçiren şirket, geçtiğimiz günlerde ilk kurulumunu gerçekleştirdiği showroom konsepti ile pek çok sistem kesitini bir araya getiriyor ve ürünlerine erişim imkanını kolaylaştırıyor. Yeni showroom konseptiyle Knauf, müşterilerinin sunduğu performans ve sistemleri görmek için tek bir noktaya gitmek zorunda kalmayacakları, kolay erişilebilir ve yaygın bir ağ kurmayı hedefliyor.

Çek-bak-uygula modeli ile dokunarak deneyim
Showroom içinde yer alan sistem kesitleri, sektörde en çok talep edilen veya Knauf tarafından önemli olduğu tespit edilen ürün ve sistemlere göre belirleniyor. Söz konusu kesitler uygulanırken müşterilerin dokunarak ve görerek deneyimleyebilmesi için sistemde yer alan tüm bileşenlerin kesit içinde belirgin olması, fark edilmesi sağlanıyor. Çek-bak-uygula konseptini geliştiren Knauf, bu sayede işlevsellik sağlayarak müşterilerin ihtiyaç duydukları duvar ve tavan performans çözümleri ile sistem kesitlerine showroom içindeki bölmelerden ulaşabilmelerini mümkün hale getiriyor.

Ayrıca showroom zeminleri de Knauf’un sunduğu farklı çözümlerinden oluşarak müşterilerin zemin uygulamalarını detaylıca inceleme fırsatı sunuyor. Kesitlerde sunulan performanslar arasında yangın dayanımı, akustik, hava koşullarına dayanım, ses yalıtımı, nem dayanım, darbe dayanımı, su dayanımı gibi pek çok performans yer alıyor. Bu performansların nasıl sağlandığı, tüm bileşenleri ile tasarlanan sistem kesitleri üzerinde gösteriliyor. Knauf, söz konusu kesitlerle doğru uygulamanın önemini de vurguluyor.

“Bayilerimiz içinde bir Knauf dünyası yaratmak istiyoruz”
Konu hakkında açıklama yapan Knauf Türkiye Genel Müdürü Ali Türker şu sözleri kaydediyor: “Sektörde en geniş performans çözümü sunan firma olmamızın verdiği güçle, konut / konut dışı her türlü yapı türünün ihtiyacını karşılayabilme kapasitemizle iş ortaklarımızın vazgeçilmez çözüm ortağı konumdayız. Geniş performans çözümlerimizin sektördeki kullanıcıların tamamı tarafından deneyimlenebilmesi amacıyla geliştirdiğimiz ve yeni yüzümüz olarak tanımladığımız showroomlarımız ile bayilerimizde yerimizi almaya başladık. 2021’de çok daha fazla lokasyona ulaşacağız. Showroomlarımızın tasarım aşamasında farklı fiziksel özelliklere/alanlara sahip olan bayilerimizde mümkün olduğunca çok sistem kesitini ve performansı bir araya getirerek sektördeki uzmanlar ile birebir görüşülecek alanlar yaratmaya odaklandık. Diğer bir ifade ile bayilerimiz içerisinde bir Knauf dünyası kurmayı arzu ettik. Tabii ki kurulumun pratik olması da zaman maliyeti açısından bizim için öncelikli kriterlerdendi. Yaklaşık 100 yıllık bir başarı hikayesine dayanan tecrübe ve uzmanlığımız ile ‘Knauf yaparsa en iyisini yapar’ diyoruz ve sektöre öncülük etmeye devam ediyoruz.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/knaufun-yeni-yuzu-bayi-showroomlari-_183640.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!