Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Koleksiyon, TURQUALITY® ile Avrupa, Ortadoğu ve Rusya’da Büyüyecek

Ev ve ofislere yönelik mobilyadan cam, porselen ve tekstil ürünlerine kadar geniş bir ürün gamına sahip olan Koleksiyon Mobilya, 2010 yılında dahil olduğu dünyanın ilk ve tek markalaşma destek programı TURQUALITY® sayesinde yurtdışı açılımına hız verdi.

yapi.com.tr
Koleksiyon, TURQUALITY® ile Avrupa, Ortadoğu ve Rusya’da Büyüyecek

Geçtiğimiz yıl yurtdışındaki ilk mağazasını İngiltere’nin başkenti Londra’da açan Koleksiyon Mobilya, ikinci mağazasını ise Mısır’ın başkenti Kahire’de açtı. TURQUALITY® kapsamına alındıktan sonra özellikle yurtdışında daha cesur adımlar attıklarını anlatan Koleksiyon Yönetim Kurulu Üyesi Doruk Malhan, “Türkiye’nin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmalara verilen TURQUALITY® desteği ile uluslararası pazarda global oyuncu olma yolunda ilk adımları atıyoruz. Programın sağladığı destek ve vizyonla Londra’nın önemli endüstri ve tasarım merkezlerinden biri olan Clerkenwell bölgesinde ilk yurtdışı mağazamızı açtık. İkinci mağazamızı ise Kahire’nin endüstrileşen ve gelecek vaat eden yeni modern bölgesi Yeni Kahire’de açtık” dedi.

DorukDoruk Malhan“Bölge müdürlükleri kurmayı planlıyoruz”

Azerbaycan, Romanya, B.A.E, Mısır, KKTC, Almanya, Irak, İrlanda, Katar, Rusya ve  İngiltere’de bayi ve temsilcilikler aracılığıyla büyüdüklerini  anlatan Malhan, “Avrupa, Ortadoğu ve Rusya’da yeni satış noktaları ve mağazalarla marka görünürlük ve bilinirliğimizi daha yüksek seviyelere çıkaracağız.  Uzun vadede ise bu coğrafyalarda bölge müdürlükleri kurma hedefimiz var” diye konuştu.  

Yurtiçindeki mağaza sayısı da artıyor

Koleksiyon Mobilya’nın bundan 40 yıl önce Ankara’da başlayan yolculuğunu, kendini tasarımla tanımlayan bir marka olarak ulusal ve uluslararası arenada bir yer edinme hedefiyle sürdürdüğünü anlatan Malhan, şunları söyledi:

“Yurtiçinde 13 satış noktamız bulunuyor. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde tüm yurdu kapsayacak şekilde organize olmayı planlıyoruz”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/koleksiyon-turquality-ile-avrupa-ortadogu-ve-rusyada-buyuyecek_103736.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!