Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kone Asansör Yetkili Servisi Antakya’da Hizmete Başlıyor

KONE, yerleşik teknik ekibinin bulunduğu diğer illerde olduğu gibi Antakya’da da teknik ekibi ile olası arızalara hızlı müdahale edecek ve sorunu güvenle çözebilecek.

yapi.com.tr
Kone Asansör Yetkili Servisi Antakya’da Hizmete Başlıyor

Kullanıcıların güvenliği, asansör ve yürüyen merdivenlerin performanslarının korunması için, zamanında ve uzman bakım hizmetlerinden yararlanılması büyük önem taşıyor. Asansör ve yürüyen merdiven üreticisi, aynı zamanda bakım firmalarından KONE, marka ayırt etmeksizin bu konuya büyük önem veriyor. KONE, Antakya’da yerleşik teknisyen istihdam ediyor.

Asansör ve yürüyen merdivenler, günlük hayata büyük bir rahatlık katıyor. Bu makinelerin önemi en çok onlar bozulduklarında fark ediliyor. Özellikle oteller, özel hastaneler, özel okullar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, metro vb. ulaşım noktaları ile siteler ya da apartman binaları asansör ve yürüyen merdivenlerin en yoğun kullanıldığı yerler arasında.

KONE servis çözümleri ihtiyaca göre tasarlanabiliyor ve akıllı KONE 7/24 Connect hizmetiyle servis alanına yenilik getiriyor. Ekipmanlar için bakım hizmeti alınırken, tek bir yöntem herkese uygun olmayabilir. KONE, kişiye özel ihtiyaçlar için, müşteriyle birlikte tasarlanan servis seçenekleriyle çok daha esnek uygulamalar yapabiliyor. Standart servis paketleri yerine, kullanıcıya en uygun yöntem seçilebiliyor.

KONE’nin yeni akıllı teknolojileri sayesinde, muhtemel sorunları önceden tespit edebilmek mümkün. Ekipmanlardan anında ve sürekli alınabilen veriler sayesinde, o ekipman için en uygun bakım seçenekleri rahatlıkla öngörülebiliyor. Böylelikle asansör ve yürüyen merdivenler, daha güvenli ve daha sağlam olduğu gibi onarımları da daha çabuk tamamlanabiliyor.

KONE’nin yeni dijital kanalları ve sistemleri ile hem ekipmanların durumu hem de servis çalışmalarının detayları hakkında istenilen her an bilgi alınabiliyor. Yeni KONE Mobile uygulaması ile de çok daha gelişmiş ve kullanımı kolay raporlar edinilebilir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kone-asansor-yetkili-servisi-antakyada-hizmete-basliyor_175188.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!