Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

KONE’den Renova 2012 Konvansiyonel Asansör Yenileme Programı

KONE, her tür asansörü yenilemek, güvenliklerini artırmak ve teknolojilerini günümüze uyarlamak için Renova 2012 Konvansiyonel Asansör Yenileme Programanı başlattı.

yapi.com.tr
KONE’den Renova 2012 Konvansiyonel Asansör Yenileme Programı

KONE, her tür asansörü yenilemek, güvenliklerini artırmak ve teknolojilerini günümüze uyarlamak için Renova 2012 Konvansiyonel Asansör Yenileme Programı'nı başlattı.

Yeni asansör pazarında olduğu gibi hizmet verdiği 7000 ünite ile servis konusunda da Türkiye’de lider olan KONE, asansörlere sürdürülebilir bakım hizmeti verilebilmesi için yeni bir proje geliştirdi. Bu proje ile her marka asansörü güncel teknolojiyi kullanarak yenilemeyi planlıyor. Kullanıcılar açısından güvenlik, konfor ve modern tasarım anlamına gelen Renova 2012, bina ve tesis yöneticileri için ise performansın artırılması ve insan akışının kesintisiz biçimde sürdürülmesi anlamını taşıyor.

EN 81–80 SNELL Standardı, sürdürülebilir bakım hizmeti ve garantili, hızlı parça servisi gibi konuları içeren Renova 2012’yi, tüm ülkeye yayılmış KONE ve çözüm ortağı firmaların eğitimli kadrolarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyor. Amaç, düğmeye basıldığında yılın yüzde 99,5’inde ve yüzde yüz güvenilirlikle asansörlerin çalışır olması…

http://www.yapi.com.tr/haberler/koneden-renova-2012-konvansiyonel-asansor-yenileme-programi_68463.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!