Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

''Konferansımız, Vizyonel Gelişim, Kurumsallaşma ve Tanıtım Açısından Önem Taşıyor''

Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) Genel Sekreteri Rıfat Altan, Erzurum'da yaklaşık 500 kişiyi ağırlamaktan mutluluk duydukların belirterek, konferansın vizyonel gelişim, kurumsallaşma ve kentin tanıtımı bakımından büyük önem taşıdığını ifade etti.

yapi.com.tr / AA
''Konferansımız, Vizyonel Gelişim, Kurumsallaşma ve Tanıtım Açısından Önem Taşıyor''

İikinci bölümü Palan Otel'de basına kapalı olarak gerçekleştirilen 1. Kalkınma Ajansları Konferansının, bugünkü bölümünde ajansların kurumsal yapıları, beşeri kaynak konuları, kurumsal yönetimde bilgi yönetimi ve bilgi teknolojilerinin kullanımı konularında sunumlar yapıldı.

Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) Genel Sekreteri Rıfat Altan AA muhabirine yaptığı açıklamada, KUDAKA'nın kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu faaliyetlerle bölgede başarılı çalışmalara imza attığını belirtti.

Organizasyonel anlamda kısa sürede profesyonelleştiklerini ve büyük organizasyonlara ev sahipliği yaptıklarını anlatan Altan, şunları kaydetti: ''26 Kalkınma Ajansının tanışmasını sağlamak, tecrübe paylaşımı gerçekleştirmek, geçmiş yılların muhasebesini yapmak, gelecek için ortak bir vizyon belirlemek ve ajanslar arasında işbirliği alanlarını tespit etmek amacıyla düzenlenen 1. Kalkınma Ajansları Konferansımız başarılı bir şekilde devam etmektedir. Konferansımızla ajanslar arasındaki köprüleri güçlendiriyoruz. Toplantılar beyin fırtınası formatında geçmektedir. Yeni fikirlerle çalışmalarımıza farklı ivmeler kazandıracağız.''

Büyük çaplı organizasyonlarla kentin tanıtımında katkı sağlandığını belirten Altan, '' 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarından sonra Erzurum'un önemi artmıştır. Olumlu havanın etkileri ile kongreler ve organizasyonlar artacak, turizmde canlılıklar yaşanacaktır'' dedi.

Altan, KUDAKA'nın Temmuz ayı programında iş adamlarıyla toplantılar düzenleyeceklerini de belirterek, Erzurum'a yatırımların artması konusunda köprü oluşturmak içinde yoğun gayret içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/konferansimiz-vizyonel-gelisim-kurumsallasma-ve-tanitim-acisindan-onem-tasiyor_87927.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!