Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Konutta 240 Ay Vadeli Kampanyaya Tüm Türkiye Dahil Oluyor!

Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan GYODER'in de katılımıyla 50 binden fazla konutu kapsayan 240 ay vadeli kampanya tüm illerdeki inşaat firmaları dahil olmaya başladı.

yapi.com.tr
Konutta 240 Ay Vadeli Kampanyaya Tüm Türkiye Dahil Oluyor!

Konut sektöründe kredi faizlerini sıfırlayan Cumhuriyet tarihinin en büyük kampanyası tüm Türkiye'ye yayılıyor. Sabah'ta yer alan habere göre, Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan GYODER'in de katılımıyla 50 binden fazla konutu kapsayan 240 ay vadeli kampanya için tüm illerdeki inşaat üreticileri sıraya girdi.

Yeni iller dahil oluyor
Şu anda kampanya kapsamındaki 105 proje ağırlıklı olarak İstanbul'da. Emlak Konut GYO ve GYODER üyelerinin Ankara, Denizli, Bursa, Konya, Nevşehir, Gebze'de ürettiği konut projelerinin de bir kısmı kampanyaya dahil edildi. Edinilen bilgilere göre, Kayseri, Samsun, Bolu, Konya ve Gaziantep gibi illerde konut inşa eden geliştirici firmalar da kampanyaya dahil olmak için kolları sıvadı. Bu illerdeki inşaat firmaları 240 vadeyle konut satmak için bankalarla görüşmelere başladı. Söz konusu bölgelerde iş yapan firma temsilcileri, "Burada Emlak Konut tarafından hayata geçirilen konut projelerine gelen talebi ve ilgiyi görüyoruz. Biz de vatandaşı yaptığımız projelere çekmek istiyoruz. Bunun için bankalarla görüşmeye başladık" dedi. 240 ay vadeli ve düşük faizli ucuz konut sahibi olma fırsatını kaçırmamak için İstanbul'daki konut projelerine Türkiye'nin her yerinden konut alıcısı da rağbet gösteriyor. İstanbul'un yakın çevresindeki illerin yanı sıra Anadolu'daki vatandaşlar konut almak için satış ofislerine akın ediyor. Özellikle Bursa, Kocaeli, Tekirdağ'dan gelen tüketicilerin İstanbul'da ev sahibi olmak istediği belirtiliyor.

Gurbetçiten de talep var
Firmaların temsilcileri, sadece Anadolu değil, özellikle Almanya'da yaşayan gurbetçi vatandaşların da ucuz ev fırsatını kaçırmamak için harekete geçtiğini belirtiyor. Emlak Konut'un Anadolu'da hayata geçirdiği projelere de talep yağıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/konutta-240-ay-vadeli-kampanyaya-tum-turkiye-dahil-oluyor_155711.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!