Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

M. Emre Çamlıbel (İnşaat Mühendisi, CEO / SOYAK HOLDİNG)
M. Emre Çamlıbel gayrımenkul sektörü başta olmak üzere proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında 16 yıldan fazla deneyim sahibidir. Halen Soyak Holding’de CEO olarak görev yapmaktadır. Çalışma hayatına 1992 yılında STFA’da inşaat mühendisi olarak başlayan M. Emre Çamlıbel, daha sonra ABD Boston’da Kennedy & Rossi Inc. ve Walsh Brothers Inc. şirketlerinde proje mühendisliği ve müdürlük yapmıştır. 1998’den itibaren Soyak İnşaatta Genel Müdür Asistanı olarak, ardından Soyak Holding’de Proje Geliştirme Koordinatörü olarak çalışmıştır. 2001 - 2008 yılları arasında ise Soyak Yapı’da Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. M. Emre Çamlıbel’in görevde bulunduğu sürede Soyak Yapı; 3000 konutluk Soyak Yenişehir, 3600 konutluk Soyak Olympiakent, 1500 konutluk Soyak Mavişehir ve 1000 konutluk Soyak Evreka ve Soyak Evreka Rezidans’ın da aralarında bulunduğu birçok başarılı proje gerçekleştirmiştir.

M.Emre Çamlıbel’in yönetiminde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi, ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerini alan Soyak Yapı, “İnsana Saygı” ödülünü dört kez üst üste kazanan ilk gayrimenkul şirketi olmuştur. Soyak Yapı, 2005 yılında da dünyaca ünlü “Superbrands” kuruluşu tarafından “Türkiye’nin Süper Markaları” kataloğuna dahil edilmiş; 2007 yılında ise KalDer (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) üyesi) tarafından verilen “Ulusal Kalite Ödülü”nü kazanan ilk ve tek gayrimenkul şirketi olarak sektördeki liderliğini sürdürmüştür.

M. Emre Çamlıbel Türkiye Kalite Derneği üyesi, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) yönetim kurulu üyesi ve ULI Türkiye İcra Komitesi üyesidir.

İnşaat mühendisliği diplomasını İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesinden alıp inşaat mühendisliği yüksek lisansını ABD Boston’daki Massachusetts Institute of Technology’de tamamlayan M. Emre Çamlıbel; halen İstanbul Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde doktora yapmaktadır.


http://www.yapi.com.tr/haberler/m-emre-camlibel-insaat-muhendisi-ceo-soyak-holding_96394.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!