Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

MAPEI Yeni Ürünlerini Fuarda Tanıttı

MAPEI yapı sektörü için geliştirdiği çözümlerini 10 – 14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen 39. Yapı Fuarı TurkeyBuild İstanbul’da sergiledi.

yapı.com.tr
MAPEI Yeni Ürünlerini Fuarda Tanıttı

Yapı kimyasalları üreticisi olan MAPEI geliştirdiği ürün ve sistem çözümleriyle 39. Yapı Fuarı TurkeyBuild İstanbul’da yerini aldı. Uluslararası sertifikalarla ödüllendirilmiş, eko sürdürülebilirlik kriterlerine uygun pek çok ürün ve sistem geliştirmiş olan firma, fuarda yapı sektörü profesyonellerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği tam sistem çözümlerinden, seramik ürünleri, su yalıtımı, zemin kaplamaları, beton tamiri, yapısal güçlendirme, tarihi yapıların restorasyonu, deprem koruma, ısı yalıtım ve dekoratif kaplama sistemlerini sergiledi

Mapei’nin ürünleri arasında, teras ve balkonlar için önerilen MAPELASTIC Sistem bulunuyor. Teras, balkon, banyo ve yüzme havuzlarında 20 yılı aşkın süredir kullanılan, çift bileşenli, esnek çimento esaslı harç MAPELASTIC, düşük sıcaklıklarda yüksek esnekliğini korumayı vadediyor. Mapei, doğal taşlar için hızlı bir yapıştırıcı olan GRANIRAPID’i de fuarda tanıttı. Türkiye’de üretilen iki bileşenli yapıştırıcıyla, nem ve suya hassas doğal taşlar şekil, renk veya desen bozulması riski olmadan uygulanabiliyor. Firmanın bir diğer ürünü olan, esnek bir TPO türevi FPO’dan ürettiği su yalıtım örtüsü Mapeplan T ile, düşük eğimli çatılar için su yalıtım çözümü sunuluyor. Yapı endüstrisi için farklı çözümler sunmayı hedefleyen Mapei'nin bir diğer ürünü ise firmanın AR-GE bölümünce geliştirilen PURTOP yeni nesil su yalıtım membranı. Yırtılma dayanımı, esnekliği ve kimyasallara dayanımı ile dikkat çeken PURTOP 400 M geniş düz çatılar ve köprü tabliyelerinde su yalıtım membranı olarak kullanılabiliyor.

Isı yalıtım sistemlerine ücretsiz destek

77 yıllık tecrübesini, MAPEI Wallmerk Isı Yalıtım sistemleri ile pazarın hizmetine sunan Mapei, bir destek paketi de öneriyor. Proje keşfiyle başlayan Mapei hizmetleri, ücretsiz olarak, uygulama öncesi proje renklendirme hizmeti ve enerji kimlik belgesiyle tamamlanıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mapei-yeni-urunlerini-fuarda-tanitti_144884.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!