Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Mar Yapı'dan Philippe Starck İmzalı Satış Ofisi

Mar Yapı, Philippe Starck’ın imzasını taşıyan G yoo Inspired by Starck projesinin satış ofisini, yeni yerine taşıdı. 850 metrekarelik büyüklüğe sahip satış ve teşhir bölümünün tamamı yine Philippe Starck’ın imzasını taşırken, bir de 800 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.

yapı.com.tr
Mar Yapı'dan Philippe Starck İmzalı Satış Ofisi

Yeni satış ofisi Taşocağı Yolu Caddesi üzerinde ve G yoo Inspired by Starck projesinin bulunduğu alanda konumlandı. Toplam 1650 metrekarelik alanın, 850 metrekare büyüklüğündeki satış ve teşhir bölümünde 1+1 daire tiplerinin birer örneği bulunurken, üçgenin formatındaki kulelerde sivri uca denk gelen üçgen formatlı daire de örnekleniyor. Her iki cepheden de güneş ışığı alabilen bu daireler, gün ışığından en çok yararlanan, aydınlık konutlar olarak öne çıkıyor.

Gerek dairelerin içerisinde, gerek satış ofisinde çalışanların kullandığı objelerin önemli bir bölümü projenin de tasarımcısı olan Philippe Starck’a ait. Geri kalan objeler ise yine Starck tarafından, önemli tasarımcıların işlerinden seçildi.Klasik pazarlama alanlarından farklı olarak, özel misafirlere yönelik gerçekleştirilecek etkinlik-organizasyon ve atölye çalışmaları için de ayrıca 800 metrekarelik bir sergi salonu bulunuyor. Bu sergi salonunda ünlü küratörler eşliğinde resim sergileri, sanatçılar için atölye çalışmaları, sanat gündemi başta olmak üzere söyleşi ve konferanslar organize edilerek, bu sayede klasik satış ofislerinden farklı olarak sanat gündemi ile yaşayan canlı bir sosyal etkinlik alanı oluşturulması hedeflendi. Beş klasik otomobilin de sergilendiği alan, fonksiyonelliğiyle de dikkat çekiyor.

G yoo Inspired by Starck

Suyabatmaz Demirel mimarlık tarafından tasarlanan kulelerin SPA, fitness, çok amaçlı eğlence alanları, açık-kapalı havuzları, Business Lounge gibi tüm ortak alanlar ile satılabilir birimlerin tüm iç mimari tasarımları yoo kurucu ortağı ve kreatif direktörü Philippe Starck ve ona bağlı tasarım ekibi tarafından yapıldı. Satışına başlandığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 44 oranında değer kazandıran G yoo Inspired by Starck, 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mar-yapidan-philippe-starck-imzali-satis-ofisi_140824.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!