Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mekke Saat Kulesi'nin Yangın Testi'ni Efectis Era Avrasya ile Metal Yapı Yapacak

Geçtiğimiz yıl başlayan işbirliklerini bu yıl da devam ettiren Efectis Era Avrasya ve Metal Yapı, Suudi Arabistan’daki Mekke Saat Kulesi’nin yangına dayanım testlerini yapmak için yine birlikte çalışıyorlar.

yapi.com.tr
Mekke Saat Kulesi'nin Yangın Testi'ni Efectis Era Avrasya ile Metal Yapı Yapacak

Geçtiğimiz yıl başlayan işbirliklerini bu yıl da devam ettiren Efectis Era Avrasya ve Metal Yapı, Suudi Arabistan’daki Mekke Saat Kulesi’nin yangına dayanım testlerini yapmak için yine birlikte çalışıyorlar. Metal Yapı Dış Ticaret ve İmalat Kollektif Şirketi tarafından yüksekliği 601 metreyi bulan Mekke Saat Kulesi’nin + 450.00 - +501.00 kotları (yerden 450 ve 501. metre yükseklikleri) arasında inşa edilen ve sadece kral ve ailesinin kullanacağı yangına dayanıklı özel cam asansörün farklı kesitlerinin testleri yapıldı.

Metal Yapı tarafından yapılan üçüncü testin de başarılı olması sonucunda Suudi işveren, saat kulesi projesinin tüm yangın testlerinin organizasyonunu Efectis Era Avrasya laboratuvarlarında yapılmak üzere Metal Yapı’dan istediği bildirildi. ERA Laboratuvarları, yapı malzemeleri CE belgelendirmesinin altı temel karakteristiğinden biri olan yangına karşı tepki testlerini ülkemizde gerçekleştiren ilk laboratuvar.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/mekke-saat-kulesinin-yangin-testini-efectis-era-avrasya-ile-metal-yapi-yapacak_91160.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!