Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Mısır İzleme Masası Kuruldu

Mısır’da yaşanan siyasi ve toplumsal gelişmelerden dolayı işadamları, ihracatçılar ve nakliye firmalarının, sorularını yanıtlamak ve karşılaştıkları sorunları tespit etmek üzere Ekonomi Bakanlığı bünyesinde 'Mısır İzleme Masası' oluşturuldu.

yapi.com.tr / AA
Mısır İzleme Masası Kuruldu

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Mısır’da yaşanan siyasi ve toplumsal gelişmelerden dolayı işadamları, ihracatçılar ve nakliye firmalarının doğrudan bilgi temin edebilecekleri bir telefon hattı ve e-posta adresi tahsis edildi. Mısır İzleme Masası ile 444 43 63 telefon numarasından ve misirmasasi@ekonomi.gov.tr adresinden irtibat kurulabilecek. Firma yetkilileri, Mısır İzleme Masası için tahsis edilen telefon numarasını 24 saat arayabilecek.

Mısır İzleme Masası vasıtasıyla firmalardan gelen bilgiler, ilgili birimlere aktarılacak ve ihracatçılar, işadamları ve nakliye firmalarının bu süreçten mağdur olmaması için gereken tedbirlerin alınmasında kullanılacak.

Ayrıca  9 Temmuz Salı günü saat 10.00'da Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever başkanlığında ilgili kamu ve özel kurum ve kuruluşların iştiraki ile bir toplantı gerçekleştirilecek. Söz konusu toplantıda, firmaların yaşadığı sıkıntılar ele alınacak, ayrıca gelecek dönemde neler yapılacağı konusunda bir yol haritası oluşturulacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/misir-izleme-masasi-kuruldu_110369.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!