Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

ODE, BAU 2019’da Ürünleriyle Yer Aldı

ODE Yalıtım, yapı sektörünün en önemli fuarlarından BAU 2019’da yapı yalıtımı ürünlerini sergiledi. Ağırlığı sektör profesyonellerinden oluşan 250 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği fuarda, yerli ve yabancı iş ortaklarını standında ağırladı.

yapi.com.tr
ODE, BAU 2019’da Ürünleriyle Yer Aldı

Yalıtımda dünya markası olma vizyonuyla faaliyetlerine ve yatırımlarına devam eden ODE Yalıtım, yapı sektörünün en etkin uluslararası iletişim ve iş platformlarından olan BAU 2019 Fuarı’nda yapı yalıtımı ürünlerini sergiledi. Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen ve sektörün en önemli buluşma noktalarından biri sayılan BAU 2019’da, Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi olarak yer alan ODE, dünyanın pek çok bölgesinden gelen ziyaretçilere ürün ve hizmetlerini tanıttı.

ODE Yalıtım Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi Ozan Turan; fuarda iş ortaklarıyla buluşmanın yanısıra sektördeki son gelişmeleri yerinde görme imkanı da elde ettiklerini söyledi. Binaların planlanmasından inşasına, yalıtımından tasarımına kadar pek çok alanda faaliyet gösteren firmaların BAU 2019’da ürün ve yeniliklerini uluslararası boyutta sergileyebildiğini hatırlatan Turan, şöyle konuştu: “Ağırlığı sektör profesyonellerinden oluşan 250 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği fuarda, biz de standımızda iş ortaklarımızın yanı sıra yeni bağlantılarımızı ağırladık. Standımızda tanıttığımız ürünler büyük beğeni topladı. Biz 2018’i ihracatta atak yılı ilan etmiştik. Bunu da ihracatta dolar bazında yüzde 30’un üzerindeki bir artış yakalayarak gerçek kıldık. Halen 5 kıtada 75’in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir marka olan ODE için ihracat, büyümede en önemli itici güç. 2019’da hedefimiz, ihracatın ciro içindeki payını yüzde 40’a çıkarmak. Uluslararası fuarlar ise bu anlamıyla hem bulunduğumuz pazarlarda derinleşebilmek hem de yeni pazarlar keşfedebilmek açısından bizim için çok önemli. BAU’da da bu hedefle yer aldık ve ürünlerimizin yanısıra sergilediğimiz referans projelerimizle ziyaretçilerimizden tam not aldık. “

http://www.yapi.com.tr/haberler/ode-bau-2019da-urunleriyle-yer-aldi_170027.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!