Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Birçok Uluslararası Projede Ode Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi

Yalıtım sektöründe global bir marka olma hedefiyle ilerleyen ve 4 bini aşkın çeşitten oluşan ürün yelpazesiyle faaliyet gösteren ODE Yalıtım, dünyanın birçok ülkesindeki farklı projelerde yer alıyor.

yapi.com.tr
Birçok Uluslararası Projede Ode Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi

ODE Yalıtım’ın Çorlu ve Eskişehir tesislerindeki bantlardan çıkan ürünleri 5 kıtaya ihraç ediliyor; Katar’dan Portekiz ve Kazakistan’a, Pakistan’dan Nijerya ve Azerbaycan’a birçok ülkede farklı projelerde tercih ediliyor. ODE Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi Ozan Turan, 2018’de çok önemli uluslararası projelerde yer aldıklarını belirterek, 2019’da bu sayıyı daha da artırmayı hedeflediklerini belirtti.

Ozan Turan açıklamasına şöyle devam etti: "2018 yılı bizim yurtdışındaki prestijli projelerde yer alma konusunda vites yükselttiğimiz bir yıl oldu. Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun doğduğu Madeira adasında ziyarete açılan CR7 Müzesi'nin yanısıra Lübnan'daki Tower 44 Gökdeleni, Cascade Mall Alışveriş Merkezi, Chebab Marine Yat Showroom'u ile ülkenin ilk ulusal bankası olan FNB'nin genel merkezinde ODE ürünleri tercih edildi. Azerbaycan'ın en prestijli AVM'si olarak dikkat çeken Caspian Waterfront Mall'da ise ODE Starflex camyünü ürünleriyle yer aldık.Park Mall Setif&Courtyard Mariott Cezayir

Sydney Opera Binası'nın geometrik şekli ile Azerbaycan'ın ambleminden esinlenilerek tasarlanan ve Azerbaycan'ın önemli eğlence mekanlarından biri olarak Bakü'de yükselen Caspian Waterfront Mall'da yine ODE ürünleri kullanıldı. Ek olarak, Cezayir'in zengin ve iş odaklı şehri Setif'de hizmete açılan ve 192 odalı Mariott Otel Zincirleri tarafından işletilen Park Mall Setif&Courtyard Mariott Cezayir'in yalıtımında da ODE Starflex, ODE R-Flex, ODE Rockflex ve ODE Ductflex ürünlerimiz kullanıldı. Fas'ın, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan turistik kentlerinden Marakeş'in genişletilen havaalanının yalıtımında da yine bizim imzamız var.

Savoy Royal Hotel

Diğer yandan, 2019 yaz aylarında hizmete girecek olan Roma'daki Maximo alışveriş merkezinin 5 bin metrekarelik havalandırma kanalında ODE R-Flex PRM levha ve boru ürünlerimiz kullanıldı. Milan yakınlarında Arese bölgesindeki "Il Centro" alışveriş merkezinin ısıtma kanallarının yalıtımında ODE R-Flex PRM ürünleri kullanıldı. Bizi en heyecanlandıran projelerden biri de yine Portekiz'in Madeira Adası'nda yeniden inşa edilen Savoy Royal Hotel'de ODE Starflex Eco Akustik ürünlerimizin kullanılması oldu."

2022 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak Katar’ın Lusail kentinde inşası devam eden Place Vendôme projesinde de ODE uzmanlığı ve kalitesinin tercih edildiğini aktaran Turan, 2019’da bitirilmesi hedeflenen projenin, yaklaşık 1,25 milyar dolar yatırım değeri taşıdığını söylerek şöyle devam etti: "Ülkede yapımı süren iki büyük projede yer alıyoruz. Bunlardan başkent Astana’da yükselen Talan Towers’ta, ofisler, konut alanları ve birinci sınıf bir otel bulunuyor. Bu prestijli komplekste alüminyum folyo kaplı camyünü levhamız ODE Starflex Board ve alüminyum folyo kaplı camyünü borumuz ODE Starflex Pipe ürünlerimiz kullanıldı. Rönesans İnşaat’ın yapımını üstlendiği bu projede yer alan otel, Ritz Carlton tarafından işletilecek. Astana’da hizmete giren tren garı projesinde ise ODE’nin Star-Flex Prefabrik Boru AFK, Starflex Levha AFK, ODE R-Flex Boru ürünleri tercih edildi.”