Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

ODE Yalıtım, Eskişehir’i Çekim Merkezi Haline Getirdi

ODE’nin Eskişehir üretim tesisini 2019 yılında usta eğitimleri, bayi organizasyonları ve pazarlama toplantıları nedeniyle 1000’i aşkın kişi ziyaret etti.

yapi.com.tr
ODE Yalıtım, Eskişehir’i Çekim Merkezi Haline Getirdi

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan ODE Yalıtım üretim tesisi toplam 75 bin metrekare alana sahip. Gelecek dönem ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve ODE’yi global marka olma hedefine taşıyacak olan üretim tesisi, çok sayıda uygulamacı semineri ve bayi gezisine ev sahipliği yapıyor. 2019 yılında sektörden 1000’i aşkın kişinin ziyaret ettiği ODE Yalıtım tesisleri, açıldığı günden bu yana Eskişehir’i yalıtım sektörünün merkezlerinden biri haline getirdi. ODE’nin Eskişehir üretim tesislerinde ustalara yönelik olarak hemen hemen her ay bir uygulama semineri düzenlenirken, satış ve pazarlama ekipleri için özel toplantıların yanı sıra yurt içi ve yurt dışı ODE bayileri ve diğer sektör paydaşları için de tesisin gezildiği organizasyonlara imza atılıyor.  

Yalıtım sektörü açısından ODE Eskişehir üretim tesisinin önemli bir merkez haline gelmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir şöyle konuştu: “Eskişehir’deki üretim tesisimiz, bünyesinde bulunan Ar-Ge birimi ile bir inovasyon merkezi olma yolunda. Tesisimizi sürdürülebilirlik yaklaşımı ile tasarladık ve bu özelliklerinin sektöre örnek olduğunu görmek bizi memnun ediyor. Tesisimizin gündüz aydınlatması, doğal aydınlatma malzemesi polikarbon ışıklıklarla sağlanıyor, otomatik duman damperleri doğal havalandırma sağlıyor, fotovoltaik enerji üretimi, sifonik sistem yağmur suyu deşarjı ve gri su tesisatları gibi çevre dostu uygulamalara da yer veriliyor. Tüm bu özellikleriyle tam donanımlı bir inovasyon merkezi haline gelen ODE Eskişehir üretim tesisinin sektörde örnek teşkil etmesi bizleri memnun ediyor. Yeni yatırımlarımızı da Eskişehir’de gerçekleştirerek bu tesisi global çapta bir model haline getirmeyi planlıyoruz.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/ode-yalitim-eskisehiri-cekim-merkezi-haline-getirdi-_176619.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!