Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

ODE Yalıtım'dan ‘Express’ İle Sektörde Bir İlk

ODE Yalıtım, yalıtım sektöründe bir ilke imza atarak, İstanbul'daki bayileri için 24 saat içinde teslimat uygulaması başlattı. “ODE Express” adı verilen uygulamayla İstanbul'dan saat 16.00’a kadar verilen membran (su yalıtım malzemesi) siparişi, ertesi gün kapıya teslim edilecek.

yapi.com.tr
ODE Yalıtım'dan ‘Express’ İle Sektörde Bir İlk

Yalıtımda dünya markası olma vizyonuyla yatırımlarına aralıksız devam eden ODE Yalıtım, 2019 yılını müşterilerine sunacağı katma değerli hizmetlerle atılım yılı ilan etti. 2019 yılının ilk katma değerli hizmetini, ürün teslimatı alanında yapan ODE Yalıtım, “Express” adını verdiği hizmetiyle İstanbul'da bayilerinin, saat 16.00’a kadar verdikleri membran siparişlerini, ertesi gün kapılarına teslim etmeyi taahhüt ediyor.

Yalıtım sektöründe bir ilk olan bu uygulama kapsamında ODE, Çorlu’daki fabrikasından saat 15.00’e kadar kendi aracıyla ürün almak isteyen müşterilerine de sevkiyat önceliği tanıyacak. Böylece Çorlu veya Tekirdağ çevresine sevkiyatı olan müşterilerinin araçlarının boş dönmelerini önleyerek, nakliye maliyetlerinin azaltılmasına da katkı sağlayacak. 

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi olarak, sektörde fark yaratmak hedefiyle yol aldıklarını söyleyen ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, en önemli önceliklerinden birinin paydaşlarına sağladıkları faydayı artırmak olduğunu kaydetti. Bu kapsamda iş ortaklarına sağladıkları hizmetleri daha katma değerli hale getirmeyi hedeflediklerini ve geçtiğimiz yıl bir araştırma yaptırdıklarını vurgulayan Akdemir, “Bu araştırma sonucunda gördük ki lojistiğin hızı, özellikle İstanbul’daki iş ortakları için rekabette öne çıkabilmeleri adına oldukça önemli. Biz de bu konuda hızla harekete geçtik ve bu yıl başında yapılanmamızı tamamlayarak, ODE Express’i hayata geçirdik. Bu sayede artık ODE iş ortakları, lojistikte kazandıkları avantajı, rekabette fırsata çevirebilecek” dedi.

Ceylin Akdemir

Bu yıl bir yandan ihracatta büyürken diğer yandan iç piyasada fark yaratacak hizmetlere odaklanacaklarını kaydeden Akdemir, şöyle devam etti: “Bu yıl izleyeceğimiz yolu bambaşka bir anlayışla kurguladık ve paydaşlarımızla birlikte büyüme hedefimizi, katma değerli hizmetlerle gerçek kılacak bir yolculuk hazırladık. Önümüzdeki süreçte bu yolu, yeni hizmetlerle renklendirmeye, iş ortaklarımızdan gelen talepler ışığında yeni uygulamalarla iş hayatlarını daha da kolaylaştıracak bir hale getirmeye devam edeceğiz.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/ode-yalitimdan-express-ile-sektorde-bir-ilk_171438.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!