Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

ODE Yalıtım’dan Çalışanlarına Online Eğitim Programı

ODE Yalıtım, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sunmak için gerçekleştirdiği eğitimlerine koronavirüs salgını döneminde de devam ediyor.

yapi.com.tr
ODE Yalıtım’dan Çalışanlarına Online Eğitim Programı

Koronavirüsün etkilerini minimum düzeyde tutmak ve faaliyetlerine kesintisiz bir biçimde devam edebilmek amacıyla operasyonel süreçlerin eksiksiz devamlılığı için gerekli ekip sayısını tüm tedbirleri alarak minimuma indiren ve diğer tüm çalışanlarını gerekli teknik altyapıyı sağlayarak uzaktan çalışmaya yönlendiren ODE Yalıtım, bu süreçte çalışanlarının hem mesleki hem de kişisel gelişimlerine online eğitimler ile katkı sağlamaya devam ediyor.

Paydaşlarıyla birlikte büyümek misyonu doğrultusunda, 2018 yılında sektörde bir ilke imza atarak verdikleri tüm eğitim ve seminerleri ‘Paydaş Paylaşım Platformu’ adıyla tek çatı altında toplayan ODE Yalıtım, koronavirüsün getirdiği uzaktan çalışma sisteminde teknolojik altyapısını hızlıca yenileyerek platformda verilen eğitimleri online ortama taşıdı. Bu kapsamda dijital pazarlamadan iş güvenliğine, finanstan tedarik zincirine kadar pek çok konuyu kapsayan eğitimler, Nisan ayı itibarıyla haftada iki kez online olarak gerçekleştiriliyor. Biri şirket içinden bir uzman, diğeri ise şirket dışından bir sektör profesyoneli tarafından verilen eğitimlerin kalıcı olarak devam etmesi planlanıyor.

Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de içinden geçtiğimiz bu zorlu belirsizlik sürecinde artan kaygı ile birlikte, şirketlerin üzerine her zamankinden daha fazla sorumluluk düştüğünü belirten ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Böyle zamanların riskler kadar fırsatlar da barındırdığı için ‘oyun değiştirici’ nitelikte olduğunu unutmamalıyız. Elbette her şeyin başı sağlık fakat bununla birlikte bu dönemde öğrendiğimiz her şeyin, profesyonel gelişimimiz açısından önemli faydalar sağlayacağına ve iş dünyasına yeni beceriler kazandıracağına inanıyoruz. Bu bakış açısıyla ODE olarak bu dönemde en önemli önceliğimiz ekip arkadaşlarımızın sağlık durumlarını yakından takip etmek ve bu anlamda üzerimize düşen görevleri eksiksiz olarak yerine getirmek. Diğer taraftan da bu ortamda hedeflerimizi gerçekleştirmek için gerekli koşulları sağlayabilmek. Bu anlamda ilk günden bu yana gerekli tüm üst düzey operasyon ve hijyen tedbirlerini aldık, almaya devam ediyoruz. Böyle dönemler, profesyonellerin rutinde fırsat bulamadıkları mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri yapabilmeleri adına önemli fırsatlar sunuyor. Biz de bu eğitimleri online ortama taşıyarak bu dönemde çalışanlarımıza en iyi şekilde destek olmayı, moral motivasyonlarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz” dedi.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/ode-yalitimdan-calisanlarina-online-egitim-programi_179443.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!