Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ODE Yalıtım, Uzun Bir Aradan Sonra Bir Araya Geldi

ODE Yalıtım’ın Satış ve Pazarlama Ekibi, Covid-19 pandemisinin başından bu yana ilk kez bir araya geldi. Şile’de düzenlenen “Yeniden Birlikteyiz” etkinliğine ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan’ın da aralarında olduğu yönetim kadrosu da katıldı.

yapi.com.tr
ODE Yalıtım, Uzun Bir Aradan Sonra Bir Araya Geldi

Global bir marka olma vizyonuyla Türkiye’de ve ihracat yaptığı 75’in üzerinde ülkede faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım’ın Satış ve Pazarlama Ekibi, Covid-19 pandemisinin başından bu yana ilk kez bir araya geldi. Şile’de “Yeniden Birlikteyiz” temasıyla düzenlenen buluşmaya ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ile birlikte yönetim kadrosu da katılım gösterdi.

ISK-SODEX ISTANBUL 2021 Fuarı’nda bir araya gelen Satış ve Pazarlama Ekibi fuarın ardından Şile’ye geçip, doğa yürüyüşü ve çeşitli aktivitelerin düzenlendiği etkinlikte bir arada olmanın keyfini çıkardı. Pandemi sürecinin değerlendirildiği ve yeni dönem stratejilerinin de konuşulduğu buluşmada ayrıca bir workshop da düzenlendi. Satış ve Pazarlama Ekibi, bir buçuk yıl boyunca çevrim içi ortamda görüştükten sonra yeniden tam kadro bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

*

ODE Yalıtım Hakkında

1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle ticaret hayatına başlayan ODE, 1988 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek yalıtım sektöründe ilerleme kararı aldı. 1990 yılında ithalatçı, 1996 yılında ise üretici kimliğine kavuşan ODE; Yapı ve Teknik Yalıtım olmak üzere 2 ana kategoride üretim yapmaktadır. ODE bugün 6 modern üretim tesisinde, 4 binden fazla ürün çeşidi ve uzman personeliyle yalıtım sektörünün en büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Global bir marka olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım’ın ürünleri, 6 kıtada, 75’in üzerinde ülkede tercih edilmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ode-yalitim-uzun-bir-aradan-sonra-bir-araya-geldi_187565.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!