Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Peli, Tüyap İNTERMOB Fuarı’na Katılacak

Yeni ürün portföyü 12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek İNTERMOB Fuarı’na katılacak olan Peli inovatif ürünlerini sektör profesyonelleri ve iş ortaklarına tanıtacak.

yapi.com.tr
Peli, Tüyap İNTERMOB Fuarı’na Katılacak

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son tasarımları, trendlerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilediği İNTERMOB’a katılacak olan Turanlar Grup markası Peli, fuarda ürün ve hizmetlerini sergileyecek. 12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluştururken, Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi’nin tanıtıldığı geniş kapsamlı bir platform aynı zamanda.

Türkiye’deki orman ürünleri sektörü sürekli kendini geliştirdiğini söyleyen Vezirköprü Orman Ürünleri Genel Müdürü ve Turanlar Group Yönetim Kurulu Üyesi Murat Turan, bu tür uluslararası fuarların Türk markalarını dünyaya ve Avrupa’ya tanıtmak için önemli platformlar olduğunu, Türkiye pazarının, 120 milyon metrekare laminant parke satışıyla öneminin her yıl arttığını dile getirdi.

Türk marka imajını güçlendirilmesi için çalışmalar yapılması gerektiğine değinen Turan; ‘‘Yerli üreticiler olarak tanıtım faaliyetlerine önem vermeliyiz ve ihracat payımızı büyütmeliyiz. Peli olarak biz gittikçe artan bir ticaret hacmine sahibiz, hedefimiz her yıl artırdığımız ihracat payımızı daha da artırmak’’ dedi.

Peli; parke, plaka ve kapı (iç mekan kapılar) ürünlerindeki yeni tasarımlarının tanıtılacağı fuarda, 7’nci holde 721/A no’lu stantta 260 m2’lik alanda yerini alacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/peli-tuyap-intermob-fuarina-katilacak_175397.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!