Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

PELİ İntermob’da Yeni İş Anlaşmalarına İmza Attı

PELİ, parke, laminant parke, kapı, duvar kağıdı, dolap ve mutfak dolaplarına yönelik tüm yenilikleriyle, 12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen İntermob Fuarı’nda yerini aldı.

yapi.com.tr
PELİ İntermob’da Yeni İş Anlaşmalarına İmza Attı

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörünün en son tasarımlarının, trendlerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerinin sergilendiği İNTERMOB’a katılan Turanlar Grup markası PELİ, fuarda yeniliklerini tanıttı. 12-16 Ekim tarihleri arasında Tüyap Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturuyor.

Fuarda yapı ve mobilya sektörüne, ev dekorasyonuna yönelik ürün gruplarıyla yer alan Turanlar Grup, en yeni teknoloji ile ürettiği ürünleri sektör profesyonelleri ve nihai tüketicilerle buluşturdu. PELİ yeni tasarımlarını lanse ettiği fuarda, 7’nci holde 721/A no’lu stantta 260 m2’lik alanda yerini aldı.

4 gün süren fuarla ilgili konuşan Turanlar Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Vezirköprü Orman Ürünleri Genel Müdürü Murat Turan kurumla ilgili; "PELİ bir ev dekorasyon markasıdır. Bu markadaki ana ürünler parke, laminant parke, kapı, duvar kağıdı, dolap, mutfak dolapları, vestiyerlerdir. Tüm bu ürün yelpazesiyle birlikte PELİ’nin bütünsel bakış açısı özellikle mimarlar tarafından tercih edilen bir konsept. PELİ bu anlayışla sektörde olmayanı sunuyor. Ürün ve hizmetlerimizin sektöre farklı bir tarz getirdiğine inanıyoruz. Ev dekorasyon markası olarak ihtiyaca en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlayarak ürün geliştiren bir markayız’’ dedi.

Türkiye’de üretilen toplam parkenin %20’sini üreten PELİ, ihracat oranını da %30'a çıkardığını açıkladı. 2018 yılında %20 ihracat payı olan PELİ, bu yıl ihracata yönelik yaptığı atılımlarla bu oranı %30’a çıkardı. İntermob Fuarı’nda ihracat yönünden de oldukça verimli anlaşmalara imza atan PELİ, önümüzdeki dönem ihracat payını daha da yukarıya çekmeyi hedefliyor.

Turanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Turan, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Turan, Meltem Turan’ın yanı sıra tüm yönetim kadrosunun yer aldığı fuarı, Vezirköprü Orman Ürünleri çalışanları ve grubun tüm bayileri de ziyaret etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/peli-intermobda-yeni-is-anlasmalarina-imza-atti-_175755.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!