Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Yeni No-Frost BD2556W3IN ile...

Profilo 'Stars of İstanbul'a Prof. Jale Yılmabaşar'ın 'Yıldız'ı ile Katılıyor

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, UNICEF’in 'Stars of İstanbul' projesine devlet sanatçısı Prof. Jale Yılmabaşar’ın hazırlayacağı 'enerji tasarrufu' temalı 'yıldız' ile katılacak ve 100 çocuğun 'geleceğinin parlamasına' katkı sağlayacak.

yapi.com.tr
Profilo 'Stars of İstanbul'a Prof. Jale Yılmabaşar'ın 'Yıldız'ı ile Katılıyor

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, çok amaçlı açıkhava sanat etkinliği 'Stars of İstanbul – İstanbul’un Yıldızları'  projesine, Prof. Jale Yılmabaşar ile gerçekleştireceği işbirliği çerçevesinde, ünlü sanatçının Profilo adına boyayacağı 'yıldız' ile katılıyor. İlk Türk kadın seramik profesörü olan ressam ve seramik sanatçısı Prof. Jale Yılmabaşar’ın Profilo için boyayacağı 'yıldız', 'enerji tasarrufu' konseptini yansıtacak. Sanatçı Yılmabaşar, Profilo yıldızını oluştururken Profilo’nun yaklaşık iki yıldır devam eden ve ev hanımlarını elektrikli ev aletlerinin tasarruflu kullanımı konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan 'Türkiye Enerjisini Topluyor' projesinden esinleniyor.

Birleşmiş Milletler Çocuk Fonu UNICEF’in Türkiye’deki 60. hizmet yılı çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen 'Stars of İstanbul' projesi, BM'nin '2015 yılına kadar temel eğitimsiz çocuk kalmasın' hedefi çerçevesinde düzenleniyor. Bu kapsamda UNICEF Türkiye işbirliğinde etkinliğe katılan her bir kişi, marka, firma ya da kurumun sağlayacağı finansman desteği ile 100 çocuğun geleceği parlayacak.

Meşhur projeye katılanlar kişi yada marka veya kurumun desteği ve sanatçıların yorumlarıyla oluşturulacak üç boyutlu dev yıldızlar,  1 Eylül – 30 Kasım 2011 tarihleri arasında 3 ay boyunca kentin dört bir yanında yerini alacak ve İstanbul’u dev bir sergi alanına çevirecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/profilo-stars-of-istanbula-prof-jale-yilmabasarin-yildizi-ile-katiliyor_88857.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!