Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Pronet’e 100 milyon Dolarlık Kredi

Pronet, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (AİKB) ve ING Bank ile 100 milyon dolar tutarında kredi anlaşması imzaladı. Pronet Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Özbaş, ek finansal desteğin yardımıyla süregelen büyümenin devam edeceğini söyledi.

yapi.com.tr
Pronet’e 100 milyon Dolarlık Kredi

Türkiye’nin önde gelen güvenlik şirketlerinden Pronet, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (AİKB) ve ING Bank ile 100 milyon dolar tutarında kredi anlaşması imzaladı. Konu ile ilgili bilgi veren Pronet Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Özbaş, anlaşmanın Pronet’in süregelen büyümesini finanse etmek için esnek, uygun maliyetli ve uzun vadeli bir yapıya sahip olduğunu söyledi.
 
Cinven’in yaklaşık 2 yıl önce Pronet’in çoğunluk hisselerini satın almasının ardından, 130 bin olan abone sayısının bugün 170 bini aştığını kaydeden Özbaş, “Bu süreçte üç şehirde bölge satış ofisi açtık; BT, sistem, operasyon ve satış sonrası hizmetlere önemli yatırımlar yaparken, yönetim ekibimizi güçlendirdik. ING Bank ve AİKB’nin ek finansal desteği sayesinde başarılı büyüme stratejilerimizi sürdürürken, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini de artırmaya devam edeceğiz. ING Bank ile uzun yıllardır devam eden işbirliğimize AİKB’nin de katılmasından mutluluk duyuyor, işbirliğimizin gelecekte de sürmesini diliyoruz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pronete-100-milyon-dolarlik-kredi_124200.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!