Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Propa'dan Başarılı Mimarlara Dubai Tatili

AURA Kartal için hem Propa’nın hem de Sözüneri Mimarlık’ın gece gündüz demeden çok özverili bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, Sözüneri Mimarlık çalışanlarının bu başarısını ödüllendirmek için bir sürpriz yaparak tüm ekibe Dubai’de dört günlük bir tatil hediye ettiklerini açıkladı.

yapi.com.tr
Propa'dan Başarılı Mimarlara Dubai Tatili

Propa İnşaat, çok yakında Kartal’da E-5 aksında yapımına başlayacağı PROPA AURA Kartal'ın mimari projesini altı ay gibi kısa bir sürede eksiksiz olarak tamamlayan Sözüneri Mimarlık ekibini dört günlük Dubai gezisiyle ödüllendirdi.

Bugün kadar Propa İnşaat AŞ’nin Bodrum ve İstanbul projeleri, ÇorluPark Konutları ile AVM ve yurt dışına verilen inşaat teklifleri için yapılan projeler için faaliyet gösteren Sözüneri Mimarlık, yaşamı kolaylaştıran ve Türkiye’de hayata geçirilecek birçok yenilik taşıyan PROPA AURA Kartal projesini tamamlayarak resmi izinler için başvuru yaptı. Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, cephede benzersiz bir görünümün yanında uzaktan kumandalı deprem uyarısı, kat otomatları gibi hayatı kolaylaştıracak ancak pahalılaştırmayacak, konforu arttıracak ancak uyumu zorlaştırmayacak çözümler eklenince ortaya benzersiz bir proje çıktığını vurguladı. PROPA AURA Kartal ile 30 milyon dolar ciro hedeflediklerini ifade eden Özçiçek, Mart ayında projenin inşasına başlanacağını belirtti.

AURA Kartal için hem Propa’nın hem de Sözüneri Mimarlık’ın gece gündüz demeden çok özverili bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Özçiçek, Sözüneri Mimarlık çalışanlarının bu başarısını ödüllendirmek için bir sürpriz yaparak tüm ekibe Dubai’de dört günlük bir tatil hediye ettiklerini açıkladı. Bu ödülle tüm ekip hem PROPA AURA Kartal projesinin yorgunluğunu üzerinden atacak hem de Propa’nın 2010 ortalarında İstanbul’da hayata geçirmeye hazırlandığı büyük bir proje için mimarlık ve inşaat alanındaki dünyadaki gelişmelerin Dubai’ye olan yansımalarını inceleme fırsatı yakalayacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/propadan-basarili-mimarlara-dubai-tatili_76475.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!