Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

RE/MAX Türkiye’ye “Mükemmellikte Yetkinlik” Ödülü

RE/MAX Türkiye, yapılan denetimlerden başarıyla geçerek, Avrupa Kalite Yönetim Vakfı Mükemmellik Modeli kapsamında 3 yıldız 'Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi' ile ödüllendirildi. Toplam kalite çalışmaları ile sektöründe bir ilke imza atan RE/MAX Türkiye, gelecekte Ulusal Kalite Ödülü’nü hedefliyor.

yapi.com.tr
RE/MAX Türkiye’ye “Mükemmellikte Yetkinlik” Ödülü

RE/MAX Türkiye,  yapılan denetimlerden başarıyla geçerek, Avrupa Kalite Yönetim Vakfı Mükemmellik Modeli kapsamında 3 yıldız 'Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi' ile ödüllendirildi. Toplam kalite çalışmaları ile sektöründe bir ilke imza atan RE/MAX Türkiye, gelecekte Ulusal Kalite Ödülü’nü hedefliyor.

KalDer’in geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Ulusal Kalite Kongresi’nde düzenlenen bir törenle RE/MAX Türkiye’nin de aralarında bulunduğu başarılı kuruluşlara verilen 'Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi', EFQM (Avrupa Kalite Yönetim Vakfı) Mükemmellik Aşamaları’nda 'Kalite Ödülü'ne başvuru öncesi evreyi oluşturuyor. Yürüttükleri kalite çalışmaları ile 'Mükemmellikte Kararlılık Belgesi' almaya hak kazanan kuruluşlar, kalite yönetimi alanında özdeğerlendirme yapma deneyimi kazandıklarını, yapılan bağımsız denetimle kanıtlayarak 'Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi' ile ödüllendiriliyorlar. Bu kuruluşlar böylece, Ulusal Kalite Ödülü ve Avrupa Kalite Ödülü adaylığı ile ilgili hazırlıklara başlayabilme aşamasına gelmiş oluyorlar.

RE/MAX Türkiye, EFQM Mükemmellik Modeli’nin 32 alt kriterini temel alarak yürüttüğü 'Mükemmellikte Yetkinlik' başvurusu çalışmalarında, organizasyonunun güçlü ve iyileştirmeye açık alanlarının belirlenmesi için, yapısal bir yaklaşım avantajı da elde etmiş oldu. Ulusal ve Avrupa Kalite Ödülü’ndekine benzer bir değerlendirme sonucu, RE/MAX Türkiye 3 yıldızlı 'Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi'  almaya hak kazandı. Böylece kalite yönetimi çalışmalarını Ulusal Kalite Ödülü ile taçlandırmayı hedefleyen RE/MAX Türkiye, Ulusal Kalite Ödülü ve Avrupa Kalite Ödülü için adaylık başvurusu aşamasına ulaşmış oldu.

RE/MAX Türkiye’nin gayrimenkul sektörüne, iç ve dış müşteri kitlesi ile içinde yaşadığı topluma verdiği değer, kalite yönetimi çalışmalarında en iyiyi hedeflemesinde etkin rol oynuyor. RE/MAX Türkiye, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk kampanyaları ve sektöre nitelikli insan kaynağı kazandırma çabası ile hem topluma hem de sektöre fayda sağlayan çalışmalara öncülük ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/re-max-turkiyeye-mukemmellikte-yetkinlik-odulu_74792.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!