Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Referans Projelerin Çözüm Ortağı Günsan

Anahtar priz ve elektrik aksesuarları alanındaki 17 bin parçalık ürün portföyünü, hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan Elektrik, referans proje çalışmalarıyla da birçok kamu ve özel konut projelerinde yer alıyor.

yapi.com.tr
Referans Projelerin Çözüm Ortağı Günsan

Geniş ürün portföyü sayesinde referans proje çalışmalarını kolaylıkla hayata geçirdiklerini belirten Günsan Elektrik Satış Direktörü Vedat Yazar, “Ürün portföyümüzde yer alan alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları ile referans projeler için çözüm ortağıyız. İstanbul Havalimanı projesinin yanısıra Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat’taki şehir hastanelerinin ardından son olarak Konya Karaman Şehir Hastanesi’nin aydınlatma kontrolünü yaklaşık 35 bin adet Visage serisi ürünümüzle gerçekleştirdik” dedi.

Günsan olarak büyük ölçekli gayrimenkul projelerinde yer almak üzere son iki yılda önemli adımlar attıklarını da belirten Yazar, “DAP Yapı tarafından Kartal sahil şeridindeki karma yaşam konseptli İstmarina projesinde yer alan toplam 1502 daire ve 258 ticari alanın; Metal Yapı Konut’un Küçükçekmece gölüne komşu Blue Lake projesinde yer alan toplam 788 daire ve 22 ticari alanın anahtar, priz ürünlerini sağladık. Vira İstanbul projesinde de toplam 1156 adet konut ve 39 ticari alanın anahtar, priz ürünleri Günsan markalı olacak. Bu kapsamda inşaat sektörüne kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sunmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/referans-projelerin-cozum-ortagi-gunsan_168632.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!