Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

REHAU Akademi, Yeni Nesil Mühendisleri Teknolojisiyle Tanıştırıyor

Bayiler, tesisatçılar, inşaat firmaları ve mimarlar gibi birçok farklı iş koluna yönelik seminerler ve eğitimler veren REHAU Akademi, teknolojisini ve farkını gençlere anlatmayı planlayarak, üniversitelerden sonra şimdi de meslek liselerinde eğitimlerine devam ediyor.

yapi.com.tr
REHAU Akademi, Yeni Nesil Mühendisleri Teknolojisiyle Tanıştırıyor

REHAU Akademi programları kapsamında; 2018 yılında sıhhi tesisat, genel ürün sunumları, yenilenebilir enerjiler gibi birçok dalda toplam 17 adet seminer gerçekleştiren REHAU, deneyimlerini en etkili ve profesyonel bir şekilde aktarmaya devam edecek. Bu doğrultuda 2019 yılı içinde genç kuşakla daha fazla iç içe olmayı hedeflediklerini söyleyen REHAU Bina ve Altyapı Çözümleri Departmanı Proje Mühendisi Eyüp Dereli, meslek lisesi öğrencileri ve üniversite öğrencileri ile yeni nesili REHAU teknolojisiyle tanıştırmak istediklerini belirtti.

Öğrencilerin bu sayede tesisata alışkın oldukları standartlar yerine daha geniş çerçeveden bakmayı öğrendiklerini anlatan Dereli, “Her meslekte olduğu gibi hayat sadece okulda öğretilenlerden ibaret değil. Yaptıkları işin basit olduğu algısından çıkarak bunun bir sektör olduğunun farkına varıyorlar. Mimarlar ve projecilere ise daha teknik bir bakış açısı sağlıyoruz. Sahadan gelen geri dönüşler ile eğitimler sohbet havasında ve interaktif bir şekilde ilerliyor” dedi.

Eyüp Dereli sözlerine şu şekilde devam etti: “Hedefimiz Avusturya ve Almanya’da olduğu gibi pazar birincisi olan markamızı Türkiye’de de en üst seviyeye taşımaktır. Bunun için de öncelikli amacımız geleceğin meslek sahiplerine REHAU’yu anlatmaktır.” REHAU Akademi programlarının senelik takvim doğrultusunda hazırlandığını belirten Eyüp Dereli, gelen taleplere ve ihtiyaçlara göre seminer katılımlarını planladıklarını sözlerine ekledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/rehau-akademi-yeni-nesil-muhendisleri-teknolojisiyle-tanistiriyor_172026.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!