Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

REIDIN artık daha Kullanıcı Dostu

Yeniden tasarlanan REIDIN, binlerce REIDIN kullanıcısı için artık daha verimli, etkin ve kullanıcı dostu olacak. Yeni REIDIN, kullancılarının, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Hong Kong'un da dahil olduğu 27 gelişmekte olan ülkenin gayrimenkul piyasaları ile ilgili analizler yaparken zaman ve emek tasarrufu vaadediyor.

yapi.com.tr
REIDIN artık daha Kullanıcı Dostu

REIDIN, yeni versiyonu (3.0) ile kullanıcılarının 'özel bilgi' ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde yeniden tasarlandı. REIDIN3.0 ile kullanıcılar, gayrimenkul piyasalarını, il-ilçe-mahalleleri, trendleri, bina ve projeleri detaylı bir şekilde analiz edebilecekleri birçok yeni araca ve özelliğe ulaşabiliyor olacaklar. Yeni ürünün kalbinde yer alan gelişmiş 'akıllı arama motoru'na ek olarak kullanıcılara, Türkiye'de bir ilk olan 'gayrimenkul sıcaklık haritaları', 'karşılaştırma raporları' ve detaylı 'piyasa endeksleri' gibi birçok yeni analiz ve raporlama aracı sunuluyor.

Kullanıcılar, ayrıca yeni araç ve özelliklerle detaylı il, ilçe ve mahalle seviyesinde fiyat verilerini, bina ve proje envanteri bilgilerini, inşaat stoğu, endeksler ve demografik verileri görüntüleyebiliyor ve analiz edebiliyor olacaklar. REIDIN kullanıcıları artık bina ve proje profillerini, bölgeleri, trendleri, fiyatları ve diğer önemli bina bilgilerini aynı raporda karşılaştırabiliyor ve bu raporu meslektaşlarıyla paylaşabiliyor olacaklar.

REIDIN'deki yeni haritalar Google Haritaları üzerinde çalışıyor ve sıcaklık haritaları, kendi aramanı çizme, KML formatında kendi haritanı yükleme, harita raporu görüntüleme, kendi arsa analizini yaratma gibi gelişmiş özellikleri barındırıyor.

Mobil araçlarda da sorunsuz çalışacak

Yeni REIDIN, akıllı telefon, tablet gibi tüm mobil araçlarda da sorunsuz çalışacak şekilde tasarlandı. Kullanıcılar, REIDIN'in eski versiyonuna da 30 Nisan 2015 tarihine kadar www.REIDIN.com adresinden erişilebilecekler.

REIDIN CEO'su Ahmet Kayhan, yeni REIDIN'e ilişkin yaptığı açıklamada, "REIDIN3.0, gayrimenkul sektörleri için bir başka önemli kilometre taşı olacak. Geçen yıl Doğuş Holding ile gerçekleştirdiğimiz ortaklık sayesinde daha stratejik bir yapıya büründük ve müşterilerimize daha etkin servis sunacak yeni ürünler tasarlamak için ihtiyaç duyduğumuz zamana ve alana kavuştuk. Yeni REIDIN ile tüm dünyada yeni stratejik ortaklıklar geliştirecek şekilde çalışmalarımızı hızlandırdık ve şu anda çok önemli görüşmeler yapıyoruz. 2015 bu anlamda REIDIN için çok önemli bir yıl olacak" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/reidin-artik-daha-kullanici-dostu_128602.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!