Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sayısal Grafik Yapı 2002 Ankara Fuarı’nda Yapı Tasarımı Çözümlerini Tanıtacak

25 – 29 Eylül 2002 tarihleri arasında, Ankara Altınpark Expo Center’da düzenlenecek olan Yapı 2002 Ankara Fuarı'nda, Autodesk'in Yapı Tasarımı Çözü

Sayısal Grafikb>25 – 29 Eylül 2002 tarihleri arasında, Ankara Altınpark Expo Center’da düzenlenecek olan Yapı 2002 Ankara Fuarı'nda, Autodesk'in Yapı Tasarımı Çözümleri tanıtılacak.
Autodesk, mimarların aynı platformda daha verimli çalışmaları için gerekli araçları geliştirmeye devam ediyor. Model tabanlı mimari tasarım ve projelendirme yazılımı Autodesk Architectural Desktop'ın son sürümü 3.3, tasarımların fotoğraf gerçekliğinde görselleştirilmesine yarayan Autodesk VIZ 4 ve çizimlerin cep bilgisayarlarında kullanılabilmesini sağlayan Autodesk OnSite View, fuarda SAYISAL GRAFİK tarafından tanıtılacak olan Autodesk ürünleri.

Fuarda tanıtımı yapılacak ürünlerden olan Autodesk Architectural Desktop 3.3, kütle ve mekan tasarımı, stil tabanlı mimari nesneleri, 2 ve 3 boyut birlikteliği, modelle bağlantılı kesit, görünüş ve metraj listeleri, dokümantasyon ve sunum araçları ile, model tabanlı mimari tasarımın tüm avantajlarını kullanıcıya sunuyor.

Mimari görselleştirme alanında rakipsiz olan 3D Studio VIZ yazılımının yeni sürümü Autodesk VIZ 4 de fuarda ilginizi çekecek ürünlerden.

SAYISAL GRAFİK standında ayrıca, çizimlerin şantiyeye kağıt paftalar yerine elektronik ortamda taşınması, görüntülenmesi, ölçü alınabilmesi, gerektiğinde düzeltmelerin işaretlenebilmesi ve çalışma bilgisayarına geri aktarılabilmesini sağlayan Autodesk OnSite View yazılımı ile tasarım verilerinizin cep bilgisayarlarında nasıl kullanabileceğine yönelik uygulamalar da izleyebileceksiniz.

Tanıtımlarda, kütle tasarımından uygulama çizimlerine kadar tüm mimari tasarım sürecinde bilgisayar kullanımı, daha sonra bu uygulama çizimlerinin cep bilgisayarlarına aktarımı ve şantiyede kullanımı örneklerle gösterilecek.

SAYISAL GRAFİK
1992 yılında İstanbul’da kurulmuş olan SAYISAL GRAFİK, Bilgisayar Destekli Tasarım, Mühendislik, Çizim, İmalat, Görselleştirme, Canlandırma, Videografik, Bilimsel Uygulamalar; Coğrafi Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Grafik Sistemleri, Çokortam (multimedia) Uygulamaları ve Veri Yönetimi alanlarında dünyada yaygın kullanılan en gelişmiş ürünlere dayalı uygun çözümleri ülkemiz yararına kullanıma sunmak ve bu ürünler ile uyumlu yerli yazılımların geliştirilebilmesini sağlamak amacındadır.

Çözümlerini dünya endüstri standardı AutoCAD yazılımının yaratıcısı, dünya CAD/CAM/CAE/ GIS yazılım pazarı lideri Autodesk’in temel tasarım araçlarına dayandıran SAYISAL GRAFİK, 1 Eylül 1992’de Autodesk’in Türkiye’deki tek Yetkili Dağıtıcısı ünvanını almıştır.

Ülke çıkarlarını ön planda tutmayı, sektörel, toplumsal ve çevresel sorumluluklarını hiçbir zaman unutmamayı ilke edinmiş olan SAYISAL GRAFİK’in çözüm ürettiği pazarlar, MCAD (Endüstriyel Tasarım, Mekanik Tasarım ve İmalat), P&P (Endüstriyel Tesis Tasarımı ve Projelendirilmesi), AEC/FM (Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Arazi Uygulamaları, Tesis Yönetimi), GIS (Haritacılık, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Alt Yapı), Multimedia (Görselleştirme, Canlandırma, Videografik) ve DM (Veri Yönetimi) olarak sıralanmaktadır.


http://www.yapi.com.tr/haberler/sayisal-grafik-yapi-2002-ankara-fuarinda-yapi-tasarimi-cozumlerini-tanitacak_1662.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!