Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

YAPI 2002 Ankara Fuarı'na KOSGEB Destek Tutarları Artırıldı....

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından bu sene 15.si düzenlenecek olan YAPI 2002 Ankara Fuarı, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdar

Yapı Endüstri Merkezib>Yapı-Endüstri Merkezi tarafından bu sene 15.si düzenlenecek olan YAPI 2002 Ankara Fuarı, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) tarafından verilen "Yurtiçi Fuar Desteği" % 75'e yükseltildi.

KOSGEB, Yurtiçi Fuar Destek Prosedürü'ne uygun olarak, 2002 Yılı Yurtiçi Fuar Destek Programı (desteklenen fuarlar) çerçevesinde sağlayacağı destek kapsamını da 15 m²'den 24 m²'ye çıkardı. İmalat sanayiinde faaliyet gösteren ve 1-150 arasında işçi çalıştıran firmalar YAPI 2002 Ankara Fuarı Salon C'de, 24 m²'ye kadar alanda yapacakları sergileme sonrası, KOSGEB için uygulanacak stand m² katılım ücreti üzerinden ödeyecekleri bedelin %75'ni geri alabilecekler.

Söz konusu fuarlara katılımla ilgili toplam talebin desteklenecek toplam alandan fazla olması durumunda firma müracaatları; ISO-9000 KGS Belgesi, İhracat Durumu, Üretim Özelliği, Müracaat Sırası ve KOSGEB Hizmetlerinden Yararlanma Durumu kriterlerine göre değerlendirilerek seçim yapılacaktır.

YAPI 2002 Ankara Fuarı'na KOSGEB Desteğinde katılmak isteyen işletmelerin www.imes.kosgeb.gov.tr/fuardes.asp adresinden temin edecekleri form ve katılımla ilgili diğer istenen belgelerle birlikte en geç 9 Eylül 2002 tarihine kadar kendilerine en yakın KOSGEB Hizmet Merkezine müracaat etmeleri gerekmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-2002-ankara-fuarina-kosgeb-destek-tutarlari-artirildi-_1541.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!