Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Seçime Koşan Belediyelerin Medya Karneleri

Seçime koşan Belediyelerin, mevcut başkanları ve yeni adayları kıran kırana meydanlarda iken, basın yansımaları da karnelerini etkiliyor. Ajans Press, seçmenine ulaşmak için yazılı basında yer alan Belediyelerin Şubat ayı karnelerini çıkardı.

yapi.com.tr
Seçime Koşan Belediyelerin Medya Karneleri

Seçime koşan belediyelerin, mevcut başkanları ve yeni adayları kıran kırana meydanlarda iken, basın yansımaları da karnelerini etkiliyor. Ajans Press, seçmenine ulaşmak için yazılı basında yer alan belediyelerin Şubat ayı karnelerini çıkardı.

Rapora göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1.113 adet haber ile birinciliği çekerken, İzmir 856 haber ile basında yer almış gözükmekte. Bu iki büyük ili takip eden büyükşehir ise 402 haber ile Ankara Büyükşehir Belediyesi.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi için aday Kadir Topbaş’ın 1.216 adet haberine karşılık aday Kemal Kılıçtaroğlu’nun 2 bin 70 adet haberi olduğu raporlanmakta. Ankara içinse Melih Gökçek 2 bin 46 adet haber ile, Murat Karayalçın ise 554 haber ile basında yer almış gözükmekte. İzmir’de ise mevcut Belediye başkanı Aziz Kocaoğlu 753 haber, Akparti adayı Taha Aksoy ise 314 adet haber ile yer almakta

http://www.yapi.com.tr/haberler/secime-kosan-belediyelerin-medya-karneleri_67559.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!