Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Sektörün 2023 Hedefleri İçin İşBirliği Yaptılar

Türk seramik, banyo ve mutfak sektörünün gelişiminde 28 yıldır önemli rol oynayan ‘UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nın, yeni adresi CNR EXPO Yeşilköy oldu.

yapı.com.tr
Sektörün 2023 Hedefleri İçin İşBirliği Yaptılar

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, fuarın yabancı ziyaretçi sayısını artırmak için Türkiye’nin konusundaki en yetkin ekibinin CNR bünyesinde yer aldığını belirterek, “Türkiye ve sektör ekonomisi adına güzel beraberliğimizi duyurmak bizi çok heyecanlandırıyor. Unicera Fuarı’nı artık CNR EXPO’da düzenleyeceğiz. Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, ABD, Kanada hedef pazarlarımız. Çin ve Japonya ile ilişkilerimiz çok kuvvetli inşallah buralardan da hatırı sayılır profesyonel ziyaretçiyi fuarımıza getireceğiz” dedi.

Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı Ahmet Yamaner, “Doğru zamanda doğru yerdeyiz. 2017 yılında CNR iş birliğinde düzenleyeceğimiz fuarla yüzümüzün akıyla çıkacağımıza inanıyoruz”  diye konuştu. TİMDER Başkanı Ertan Sapankaya ise UNICERA Fuarı’nın 29’uncusunu yeni bir mekanda, yeni bir partner ve yeni bir heyecan ile düzenlemenin sevincini yaşadıklarını söyledi.

18-22 Nisan 2017'de yapılacak

Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin en büyük ‘ihtisas’ fuarı olan ‘UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’, 29’uncu yılında yeni adresi CNR EXPO Yeşilköy’de 18-22 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. En son yapılan UNICERA Fuarı’nda 75 bin ziyaretçinin yüzde 10’u yabancı olurken, Ceyda Erem fuarın yabancı ziyaretçi sayısını sektörün istediği seviyeye çıkarmak için CNR Holding’in deneyimli ve uzman bir kadrosunun bugünden çalışmaya başladığını söyledi. Sektörün, yeni adres olarak CNR EXPO’yu seçmesindeki bir diğer önemli etmende fuar merkezinin lokasayonu oldu. CNR Holding, Türkiye Seramik Federasyonu, Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği (TİMDER) iş birliğinde organize edilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sektorun-2023-hedefleri-icin-isbirligi-yaptilar-_145128.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!