Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dünya Pazarları Unicera’da Buluşuyor

Dünya Pazarları Unicera’da Buluşuyor

yapı.com.tr
Dünya Pazarları Unicera’da Buluşuyor

23-27 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan fuar, bu yıl Türkiye dışında; Almanya, Amerika, Bulgaristan, Çin, Fransa, Hindistan, İngiltere, İspanya, İtalya, Portekiz ve Sırbistan’dan 237 farklı markayı bünyesinde barındıran 371 firmayı, 11 salon 98.000 m2 kapalı sergileme alanında 70.000’in üzerindeki nitelikli ziyaretçisi ile tek çatı altında buluşturacak.

Türkiye’nin en büyük fuar ve kongre merkezi Tüyap’ta gerçekleşecek olan UNICERA; küresel pazarda gelişecek işbirliklerinin yanı sıra etkinlikler ve sergiler yapılacak.

Türkiye’nin ve dünyanın hemen hemen her yerinde yürütülen tanıtım çalışmaları ile hazırlıklara son hız devam eden fuar; yurtiçinde Trabzon, Rize, Kayseri, Konya gibi inşaat potansiyeli yüksek illerinde faaliyet gösteren mimar, içmimar, inşaat mühendisi ve proje firmaları gibi sektör profesyonellerinden oluşan alım heyetlerini katılımcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Uluslararası arenada yapılan tanıtım çalışmaları ile ilk hedef; fuarın gelişmesine katkı sağlamak, katılımcıların ihracat kapasitelerini arttırmak ve yeni potansiyeller yaratmak. UNICERA, bu konuda da ABD, Almanya, Arnavutluk, BAE, Belçika, Bosna Hersek, Danimarka, Estonya, Etiyopya, Fas, Finlandiya, Hırvatistan, Irak, İtalya, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Mısır, Moldova, Özbekistan, Romanya, Rusya, Ukrayna ve Yunanistan gibi ülkelerde yürütülen çalışmalar ile oluşturulan alım heyetlerini fuarda ağırlayarak yeni iş imkanları yaratmaya devam ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dunya-pazarlari-unicerada-bulusuyor-_143198.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!