Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Seramiksan, Yeni Ürünleriyle Cersaie Seramik ve Banyo Fuarı’nda

Dünyanın en büyük seramik ve banyo fuarı CERSAIE’ye bu yıl 11. kez katılan Seramiksan, inovatif ürünlerden oluşan yeni koleksiyonunu uluslararası profesyoneller ve ziyaretçilerle buluşturuyor.

yapi.com.tr
Seramiksan, Yeni Ürünleriyle Cersaie Seramik ve Banyo Fuarı’nda

Seramiksan, güçlü Ar-Ge çalışmaları sonucunda özgün tasarım anlayışı ile ürettiği farklı ebat, renk ve desenlerdeki ürünlerini seramiğin başkenti Bologna’da düzenlenen Cersaie Fuarı’nda sunuyor. 24 - 28 Eylül tarihlerinde dünya seramik sektörünün profesyonellerini bir araya getiren fuarda Seramiksan, banyo, mutfak, tüm yaşam alanları ve kamusal alanlar için oluşturduğu yeni seramik ve vitrifiye koleksiyonunu, hall 18/  B56 -  C53 standında sergileyecek.

Cersaie’ye özel koleksiyon
Seramiksan’ın Cersaie için özel olarak hazırladığı koleksiyonda işlenmemiş ham beton görünümüyle "Urban"; sıcak ve cesur bir tarza sahip yaşam alanları vadeden "Terazzo"; mekanlara yaşanmışlık hissi veren rustik tarzı, endüstriyel görünüm ile yeniden harmanlayan "Rusty" serileri yer alıyor. Dokunma hissi yaratan rölyefli yüzeyi ile tasarım ve dayanıklılığı birleştiren "Rock"; kendine özgü nostaljik çini tarzı desenleri, zengin motif seçenekleri ile İspanyol esintilerini yaşam alanlarına taşıyan "History"; bir ressamın fırçasından çıkmış hissi veren "Paint" serisini de Cersaie’de ilk defa sergiliyor.Seramiksan Yeni Outdoor Koleksiyonuyla Standartları Yükseltiyor
Seramiksan; Türkiye’de ilk kez dış mekanlarda kullanım için özel olarak ürettiği, 2018 koleksiyonunda yer alan Outdoor Koleksiyonuyla yine bir ilke imza attı. 120x120, 40x120 ebatlarında ve 20 mm kalınlığında üretilen seri,  fonksiyonelliği ve colored body (renkli gövde) üretilmesiyle standartları yükseltiyor. Uzun ömürlü ve yüksek performans özelliğiyle dış mekanlarda uzun yıllar kullanılabilen, yoğun trafiğin ve aşınmanın söz konusu olduğu zeminler için özel olarak geliştirilen 20 mm koleksiyonunu da ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Seramiksan, son trendlere uygun olarak ürettiği yeni tezgah üstü lavabo serisi Aura ile estetik ve zarif  görünümü,  3 farklı form ile birleştiriyor. Mat ve parlak yüzeye sahip Aura serisi siyah, beyaz, antrasit, metalik kahve, kırmızı, turuncu ve yeşilden oluşan 7 farklı renk seçeneği ile banyolara modern bir hava katıyor.