Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Seranit Grup’a 'Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen ve Gelişen Şirketi' Ödülü

Dünya Ekonomik Forumu İstanbul Zirvesi'nde Seranit Grup, 2014 yılında 'Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen ve Gelişen Şirketi' ödülüne layık görüldü ve Türkiye’de bu ödülü almaya hak kazanan tek şirket oldu.

yapi.com.tr
Seranit Grup’a 'Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen ve Gelişen Şirketi' Ödülü

Seranit Grup adına ödülü, Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik aldı. Ödül hakkında konuşan Çelik; “Ülkemiz adına bu ödülü almaktan ve Dünya Ekonomik Forumu tarafından 'Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen ve Gelişen Şirketi' seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Topluluğun diğer şirketleriyle birlikte çalışmayı, kurumsal vatandaşlık ve yaratıcı iş fikirlerini hayata geçirmeyi heyacanla bekliyoruz” dedi.
 
Seranit Grup Başkanı Hamdi Altunalan da, “Sektörümüzde bu ödülü ilk ve tek alan şirket olmaktan gurur duyuyoruz. İş dünyasınının önde gelen isimlerini buluşturan ve dünya genelinde ekonomiye yön veren kararların alındığı Dünya Ekonomik Forum İstanbul tarafından ödüllendirilmek çok mutluluk verici. Bu ödülle, gelecek dönemdeki vizyonumuzu daha da genişleterek sektördeki başarılarımıza yenilerini katmaya devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Dünya Ekonomik Forumu Yeni Şampiyonlar Başkanı David Aikman ise, “Global olarak en hızlı büyüyen ve gelişen şirketleri seçerken, onların iş modellerini, yıllık cirolarını, büyüme oranlarını, pazardaki yeri ve liderliğini değerlendiriyoruz. Dinamik bir grup olan Seranit Grup, geleceği şekillendirecek potansiyeliyle, sektöründe GGC (Global Growth Company) topluluğunda yer alabilecek en uygun şirketlerinden biri” yorumunu yaptı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/seranit-grupa-turkiyenin-en-hizli-buyuyen-ve-gelisen-sirketi-odulu_125261.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!