Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Banu Uçak Seranit Grup'ta

Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü olarak görev yapan Banu Uçak, Seranit Grup Proje ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

yapi.com.tr
Banu Uçak Seranit Grup'ta Banu Uçak

Mimarlık ve çevre yapılanması alanındaki çalışmalarıyla tanınan Banu Uçak, Seranit Grup Proje ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Uçak, yeni görevine Şubat ayı itibariyle başladı.

Banu Uçak hakkında

1979 yılında İstanbul’da doğan Banu Uçak, FMV Özel Işık Lisesi'nin ardından, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü’nü bitirdi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programına devam etti. Assos Arkeolojik kazısında ve TALU Ltd. şirketinde çalışan Uçak, 2001 yılından bu yana yapı sektörünün öncü bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) çeşitli görevler üstlendi. Uçak, Yapı-Endüstri Merkezi’nde son olarak Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü olarak görev yapıyordu. Uçak, bu görevinde kurumun ürün ve hizmetlerine yönelik potansiyellerini geliştiren çalışmalara imza attı.

Uçak, Türkiye’de mimarlık kültürünün ve yapılı çevrenin niteliğini artıran projeler geliştirilmesine öncülük etti. Ağa Han mimarlık ödülleri nominatörlüğü, Dünya Mimarlık Festivali jüri üyeliği yapan Uçak, Türkiye’de mimarlık alanında düzenlenen etkinliklerin önemli bir paydaşı oldu. Sivil toplum kuruluşlarında da aktif rol alan Uçak, halen ULI Türkiye İcra Kurulu ve İNDER Yönetim Kurulu üyesi.  

http://www.yapi.com.tr/haberler/banu-ucak-seranit-grupta_128391.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!