Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

SİF JCB İş Makinaları, Yeni Nesil İş Makinalarıyla Komatek Fuarı’ndaydı

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF JCB İş Makinaları, 20-24 Nisan 2011 tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen KOMATEK Fuarı’nda ziyaretçilere her ürün grubundan yeni nesil iş makinalarını tanıttı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün ile birlikte fuarın açılışını yapan SİF JCB İş Makinaları Genel Müdürü ve aynı zamanda

yapi.com.tr
SİF JCB İş Makinaları, Yeni Nesil İş Makinalarıyla Komatek Fuarı’ndaydı

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF JCB İş Makinaları, 20-24 Nisan 2011 tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen KOMATEK Fuarı’nda ziyaretçilere her ürün grubundan yeni nesil iş makinalarını tanıttı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün ile birlikte fuarın açılışını yapan SİF JCB İş Makinaları Genel Müdürü ve aynı zamanda İMDER Başkanı Cüneyt Divriş, fuardaki sloganlarının 'Onun Gücü, Senin Emrinde' olduğunu söyledi.

SİF JCB İş Makinaları, JCB Mini Ekskavatör serisinden 8018’i de ilk kez fuar ziyaretçilerine tanıttı. Dar alanlarda çalışma açısından olağanüstü güç, performans ve hassas bir kumanda sağlayan 8018, müşterilerin istekleri doğrultusunda artırılmış kontrol kabiliyeti, düşük gürültü seviyesi, farklı titreşim dereceleri ve geliştirilmiş operatör kabini gibi özelliklerle dikkat çekiyor.

Divriş, JCB Mini Ekskavatör serisinden 8018 ile ilgili yaptığı açıklamada, JCB’nin inovasyona verdiği önem ile fark yaratmaya devam ettiğini söyledi. Her geçen gün kendini yenileyen iş makinaları sektöründe, yeni ürünler ile SİF JCB olarak her zaman iddialı olmayı sürdüreceklerini vurgulayan Divriş, 1.550 metrekarelik stantta toplam 20 makina sergilediklerini sözlerine ekledi.

SİF JCB İş Makinaları, Komatek Fuarı boyunca düzenlediği etkinliklerde de ziyaretçilerini şaşırttı. Fuar kapsamında SİF JCB İş Makinaları standında dünyaca ünlü JCB Dans Eden Kepçeler Şovu sergilendi.

SİF JCB İş Makinaları, lider kazıcı-yükleyici markası olmanın dışında özellikle ağır iş makinası olarak adlandırılan ekskavatör ve yükleyiciler ile kompakt ürün grubundaki farklılığını ve çeşitliliğini de fuarda gözler önüne serdi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/sif-jcb-is-makinalari-yeni-nesil-is-makinalariyla-komatek-fuarindaydi_87188.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!