Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Silverline Living Kitchen Fuarı’na Katıldı

Silverline, Köln’de düzenlenen Living Kitchen Fuarı’nda, geliştirdiği ‘Akıllı Mutfak Teknolojisi’nin yeni ürünlerini sergiledi.

yapi.com.tr
Silverline Living Kitchen Fuarı’na Katıldı

Silverline, Ar-Ge merkezinde teknolojik, güvenilir, çevreye duyarlı ve az enerji tüketen ürünler geliştiriyor, tüm süreçlerinde dijital dönüşümü göz önüne alıyor. "Silverline Akıllı Mutfak Teknolojisi" çatısı altında üretilen yeni modelleri Living Kitchen Fuarı’nda tüketici ile buluştu.

Günümüzde önemli yaşam alanları haline gelen mutfaklarda birden fazla fonksiyonu bir araya getirip, hayatı kolaylaştıran çözümler sunan ürünler kullanmak oldukça önemli. Özellikle tasarımlar kişiselleşebiliyorsa mutfaklar zaman geçirmekten keyif alınan alanlara dönüşüyor. Bu düşünceyle 'Strong'u tasarlayan Silverline, porselen yüzeye sahip, farklı desenler ve renklerde değiştirilebilir ön levhalarla davlumbazı kişiselleştiriyor. Strong, düşük enerji tüketimi, sessiz çalışma gibi fonksiyonlara da sahip.

Davlumbaz kategorisinde yeni akıllı davlumbaz Vision Hi dışında, ocak ve davlumbazı tek gövdede buluşturan tezgahüstü modeller de Living Kitchen Fuarı'nda sergilendi. 'Supreme' ve 'Overall' bu serinin modelleri… Ocak üstünde pişen farklı yemeklerin koku ve dumanlarını ortama yayılmadan yok eden tezgahüstü ürünler sessizlikleri ile de öne çıkıyor.

İhracatta 2019'da dolar bazında yüzde 17 büyüme hedefi
İnovasyon, teknoloji ve tasarım odaklı üretimi ile Avrupa'nın ilk 5, dünyanın ise ilk 10 davlumbaz üreticisi arasında bulunan Silverline Ankastre, dünyada markalaşarak büyümeye devam ediyor. İtalya'da açtığı temsilcilik ile Avrupa'daki gücünü artırmayı hedefleyen Silverline, Almanya, Danimarka, Ürdün, Fas, Tunus, Azerbaycan ve Gürcistan'da pazarlarında ortalama yüzde 10 paya sahip ve teknoloji devi Almanya davlumbaz pazarında ilk 3'te yer alıyor.  Yeni pazar, yeni müşteri hedefiyle ilerleyen ve bugün 70'in üzerinde ülkeye ulaşan, 30 ülkede markalı satış gerçekleştiren Silverline'nin rotasında İngiltere, ABD, Afrika ve Asya var.